Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
İlkbahar Güneşi Façonnable ile Koruma Altında - Basın Bülteni

Adres: Fişekhane Cad. Yakut Aralığı Sok. Ümit Apartmanı No: 1 K.4 D.14 Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 444 0 485

Fax: 212 444 0 485

Yetkili Kişi: Arzu Hancıoğlu

Web: www.4youreyes.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlarİlkbahar Güneşi Façonnable ile Koruma Altında

Tarih: 02.02.2009
İlkbahar Güneşi Façonnable ile Koruma Altında

Kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş ürün yelpazesine sahip Façonnable, 2009 İlkbahar/Yaz güneş koleksiyonunda benzersiz tasarımlar sunuyor.
Façonnable Eyewear, 2009 ilkbahar /Yaz koleksiyonunu modayı ön plana çıkaran gözlük modelleri ile göz kamaştırıyor. 2009’a iddialı güneş gözlük modelleri ile giren Façonnable koleksiyonunda geniş çerçeveler, koyu renkli camlar, kol saplarında kullanılan ve el işçiliği ile monte edilen deri kulak arkalıkları ile farklılık yaratmaya devam ediyor.
Koleksiyonda kullanılan 0.8 mm mineral cam ekstra sertleştirilmiş olup dayanıklılık, çizilme ve güneş ışınlarından koruma özellikleri olarak diğer camlara oranla büyük avantaj sağlıyor. Özellikle güneşten süzülen ve gözde kurumaya yol sebep olan kızılötesi ışınları %100’e yakın oranlarda kesmekte ve mükemmel bir görüntü berraklığı sağlıyor.
Gözlük saplarında logosunu belirgin şekilde kullanan Façonnable, şık tasarımı ve görüntüsüyle yine bu yıl göz kamaştırıyor..
Façonnable, ileri teknoloji kullanılarak üretilen yeni tasarımları ile şık ve çarpıcı görünmek isteyen beylere üstün kalite vaat ediyor.

Sayfa URL'si: