Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ideal Standard’ın ’WWW Küvetleri’ evde spa keyfi yaşatıyor - Basın Bülteni

Adres: Şerif Ali Çiftliği Yan Yol Bölgesi Bayraktar Bulvarı Miraç Sokak No: 55 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 0216 314 87 87

Fax: 0216 499 83 57

Web: www.idealstandardturkey.com

Ekli Görseller & Dökümanlar


Ideal Standard’ın ’WWW Küvetleri’ evde spa keyfi yaşatıyor

Tarih: 26.08.2009
Dünyanın lider banyo üreticisi Ideal Standard, WWW küvetleri ile banyolardaki keyfi maksimuma çıkarıyor. Dördü boyun masajı jeti, 10’u su ve 12’si hava olmak üzere toplam 26 jet bulunan WWW küvetleri, evde spa keyfi yaşatıyor.

Dünyadaki ilk boyun ve sırt masajı jetlerine sahip olma özelliği taşıyan WWW küvetleri, söz konusu jetlerin içinde bulunan kauçuk yastıklardaki küçük topların titreşimi ve ritmik atışları ile hızlı bir rahatlama sağlıyor. ‘Chromotherapy’ (alternatif tıpta kullanılan renk terapisi tedavisi) özelliği sayesinde farklı renklerle aydınlatılan WWW küvetleri, kişileri sadece masajla değil, psikolojik olarak da rahatlatıyor.

Gömme masaj jetleriyle cildi canlandıran ve geliştirilmiş su çevrimiyle kasları rahatlatan WWW küvetlerinde bulunan ‘hygiene plus’ sistemi de küvet içerisinde bakteri üreme riskini minimuma indiriyor.

Zarif ve estetik kalitesiyle tüketicilerin beğenisine sunulan WWW küvetleri, optimum su tahliyesine imkan sağlayan ve küvetin enine paralel yerleştirilmiş krom kaplamalı gider kapağıyla dikkat çekiyor.

WWW küvetleri; dikdörtgen, yuvarlak ve köşe olmak üzere üç farklı şekilde satışa sunuluyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: