Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hugo Boss’un yeni yıl tercihi ETERNITY - Basın Bülteni

Adres: Yalçın Yolu Boss Sokak Ege Serbest Bölgesi 35410 Gaziemir/İZMİR

Telefon: 0232 298 30 00 PBX

Fax: 0232 298 30 00

Yetkili Kişi: Hugo Boss Türkiye

Web: www.hugoboss.com

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Hugo Boss’un yeni yıl tercihi ETERNITY

Tarih: 16.12.2009
Hugo Boss İsviçre, yılbaşı için Karim Rashid imzalı dünyanın ilk tasarım çikolatası Eternity’yi seçti...
Dünyanın ilk tasarım çikolatası Şölen Eternity sıradışı tasarımı ve lezzeti ile Hugo Boss‘un da tercihi oldu. İsviçre Hugo Boss‘un, yeni yıl hediyesi olarak sunmak üzere sipariş verdiği ve dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan Eternity, Türkiye’de de özel noktalarda satışa sunuluyor.

Ayrıcalıklı bir lezzet…

Lezzeti mavi çöl üzümleri, fındık ve tütsülenmiş meşe aroması ve karahindiba yaprağı gibi farklı sofistike aromalarla desteklenen Eternity, özel tasarımı ile de ayrıcalıklı bir çikolata deneyimi yaşatıyor.

Venezuela’dan ithal edilen ve kalitesiyle dünya çapında ün yapmış kakao çekirdeklerinden üretilen %70 kakao oranına sahip bitter çikolata Eternity, ginseng ve bergamot aromalarının zenginleştirdiği tadı ile sonsuz bir keyif sunuyor.

Eternity, yeni yılda sevdiklerinize mutlu bir yıl dileğini ifade etmeniz için en özel hediye seçenekleri arasında yerini alarak yılbaşı kutlamalarınızı unutulmaz kılacak.

Eternity, Türkiye’de de çok özel noktalarda ve sınırlı sayıda stokla satışa sunuluyor…

Eternity, yeni bir yıla ayrıcalıklı bir lezzet ile girmek isteyenler için seçkin D&R mağazalarında (İstanbul-Kanyon, İstinyepark, Nişantaşı, Palladium / Ankara-Tunalıhilmi / İzmir-Bornova / Adana-Tepe M1 / Bursa-Korupark) özel standında satışa sunuluyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: