Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hizmet Sektöründe Dev İsim!.. - Basın Bülteni

Telefon: 0(212)216 6767

Yetkili Kişi: Ufuk Birinci

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Hizmet Sektöründe Dev İsim!..

Tarih: 04.06.2010
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de hizmet sektörü hızla gelişmekte. Kurumsal işletmelere yönelik hizmetler sunan işletmeler, ülkemizdeki hizmet sektöründeki pazar payını gördükçe, yerli firmaların pazara girme ve iyi bir yer etme uğraşlarına yabancı sermayeli veya yabancı ortaklı firmalarda katılıyor.

Yerli firmalar, yabancı sermayeli firmalar karşısında ne yazık ki istenilen başarıyı gösteremiyorlar. Bunun birkaç tane nedeni var. (örneğin; profesyonel yaklaşım, sermaye gücü, pazarlama,satış,tanıtım,lobi çalışmaları.vb.)

Bunlarla rekabete girmek, piyasada kalıcı olarak yer almak, tercih edilen marka olmak hedefiyle sektör tecrübesi en yüksek olan ülkemizin önde gelenleri BTH Bina Tesis Yönetimi (Facility Management) şirketini kurdular. BTH bünyesinde 1 Bina Tesis Yönetim Hizmetleri, 2 Temizlik Hizmetleri, 3 Özel Güvenlik Hizmetleri, 4 Teknik Bakım Hizmetleri, 5 Destek Hizmetler ve Organizasyon, 6Eğitim ve Gelişim Hizmetleri bulundurmakta.

BTH yönetiminin sektörde iddialı oldukları görünüyor.

Şirket politikalarındaki dikkat çekici satır ise; “Müşterilerimize Dünya standartlarında hizmet sunarak tercih edilen şirket olmak, ülke kaynağımızın yurt dışına çıkmasına engel olmaya katkı sağlamak” Şirketi web adresi http://bthy.net

Sektörler:
Sayfa URL'si: