Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hisar’dan Işıl Işıl Aşk Sofraları - Basın Bülteni

Hisar’dan Işıl Işıl Aşk Sofraları

Tarih: 02.02.2010
Sevgililer Günü’nde sevgi dolu yemek masanızda aşkın ışıltısına yer açmaya hazır mısınız?

Sofra sanatının öncü markası Hisar’ın, Swarovski ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde Türkiye’de bir ilke imza attığı ürünler, Sevgililer Günü’nde sevginizle donattığınız masaya ışıltı katacak. Üstelik Swaroski taşlı ürünlere sevdiğinizin adının baş harfini veya kalp şeklini işleterek ona hayatı boyunca saklayabileceği en özel hediyeyi verme şansına da sahip olacaksınız.

Hayallerinizin sofrasını yaratmanız için 24 K altın, Signty değerli taşlar ve Swarovski ile Goldenline’da buluştu. Eşsiz bir tasarımla yorumlanan ve sevginiz kadar özel olan Goldenline, Sevgililer Günü’nüzü ölümsüzleştirecek.

Siyahın büyüleyici gizemi ve yumuşak estetiği ile tasarlanan Titanium Black Serisi, masalarda farklılık yaratmak isteyenler için değişik bir hediye alternatifi oluyor. Swarovski’nin ışığı ile aydınlanan Titanium Black, bu en özel anınızı unutulmaz kılacak.

Swarovski’nin ışıltısını kattığı ve eşsiz bir tasarım gücünün hayat verdiği Diamondline ise, Sevgililer Günü için ayrıcalıklı bir hediye seçeneği oluyor. Eğer bu en özel anınızda yemek masanızı Swarovski ile tasarlanmış masa servisleriyle daha ışıltılı bir hale getirmek istiyorsanız Milano Diamondline imdadınıza yetişiyor.

24 parça veya 89 parçadan oluşan setler halinde alabileceğiniz Goldenline, Titanium Black ve Diamondline ile en romantik ve en özel aşk sofralarını hazırlayacaksınız. Üstelik 24 parça Diamondline Saten Çatal Kaşık Bıçak Takımı, Sevgililer Günü’ne özel 263 TL yerine sadece 199 TL ile satışa sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için: Zübeyde Turgut / Haber Atölyesi / 0216 463 07 92 / 0533 953 78 57

Sektörler:
Etiketler: hisar , goldline
Sayfa URL'si: