Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hisar’da Şık Yılbaşı Sofraları İçin Fırsat Günleri - Basın Bülteni

Hisar’da Şık Yılbaşı Sofraları İçin Fırsat Günleri

Tarih: 08.12.2009
Göz kamaştıracak yılbaşı sofralarında misafirlerini ağırlamak isteyenlere Hisar’dan büyük avantaj!

Benzersiz ve şık sofralar için çok özel tasarımlar sunan Hisar, yılbaşına özel fırsat kampanyası düzenliyor.
Sofra sanatının değişmez adresi Hisar, şık yılbaşı sofraları hazırlamak için tatlı bir telaş yaşayanlara pek çok alternatif sunuyor. Yılbaşı sofralarında sunumun şık ve pratik olmasını sağlayan pek çok ürün, düzenlenen kampanya ile tüketicilerle buluşuyor.

Çatal Bıçak Takımları’ndan Çelik Tencere Tava Takımları’na, Porselen Takımları’ndan Çay Setleri’ne kadar pek çok ürün uygun kampanya koşullarıyla yılbaşı sofralarındaki yerini alıyor.

Mamba, Orion, Nova ve Milano Çatal Bıçak Takımları’ndan herhangi birinden 24 parçalık set alanlar ikinci sete %50 indirimli sahip olurken, 9 parçadan oluşan çelik tava tencere seti alanlara ise 14 parçalık kahve seti hediye ediliyor. Rio Çatal Bıçak Takımı ise, 84 parça fiyatına 115 parça ile yılbaşı sofralarına konuk oluyor.

Soğuk yılbaşı gecesini sevdikleriyle birlikte sıcacık bir çay sohbeti ile noktalamak isteyenler içinde Hisar’da kaçırılmayacak bir kampanya var. 13 parça Viyana Çay Seti alanlara yanında 6 adet çay bardağı hediye ediliyor.

Yılbaşı sofralarının asalet kaynağı porselenler

Yılbaşı sofralarına asalet katan porselenler de Hisar’da sürpriz bir kampanya ile yeni yılı karşılıyor. Kampanya kapsamında 84 parça fiyatına 89 parça çatal bıçak takımı alanlar, 85 parçadan oluşan kare porselen yemek takımına %50 indirimli sahip oluyor.

Bu yılbaşında Hisar’da sadece kendiniz için şık sofralar yaratmakla kalmayıp, sevdiklerinize de pek çok hediye alma şansına sahip olacaksınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Zübeyde Turgut / Haber Atölyesi / 0216 463 07 92 / 0533 953 78 57

Etiketler: hisar , parça , fırsat , çay , porselen
Sayfa URL'si: