Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hilton Parksa Cloud 7 Restaurant&Terrace özel incir mönüsüyle yine çok konuşulacak! - Basın Bülteni

Adres: Cumhuriyet Cad. 34367 Harbiye - İstanbul / Türkiye

Telefon: 0212 315 60 00

Fax: 0212 240 41 65

Yetkili Kişi: Hilton İstanbul Türkiye

Web: www.hilton.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler

Hilton Parksa Cloud 7 Restaurant&Terrace özel incir mönüsüyle yine çok konuşulacak!

Tarih: 17.08.2009
Hilton ParkSA’nın eşsiz Boğaz manzarasına hakim, açık hava mekanı da bulunan ve bu sezon yepyeni bir dekorasyonla misafirlerini ağırlayan Cloud 7 Restaurant&Terrace, özel olarak hazırladığı incir mönüsüyle fark yaratıyor.

Hilton ParkSA’nın 7. katında yer alan ve nefes kesen Boğaz manzarası ile konuklarını büyüleyen Cloud 7 Restaurant&Terrace, Ağustos ayı için incirli lezzetleri bir araya getiriyor. Yenilenen dekoru ve dizaynı ile şehrin gürültüsünden uzak, Nişantaşı’nın merkezinde eşsiz “incir” lezzetlerini sunuyor. Lezzetinin yanı sıra besin değeri yüksek olan incir, farklı lezzetler arayanların yeni gözdesi olacak.

Bu özel mönüde ılık ızgara tavuk, mantar ve incir salatasından ılık antre olarak sotelenmiş incir ile servis edilen dağlanmış sığır bonfileye, taze incir ve tava bıldırcın ile sunulan mango ve teriyaki soslu somon filetosuna, ana yemek olarak karamelize edilmiş incir dilimleri üzerinde ızgara kuzu pirzolaya ve tüm bu yemeklerin dışında tatlı sevenler için vazgeçilmeyecek bir lezzet olan taze incir ve badem ezmeli tart tatine kadar pek çok alternatif sunuluyor.

Enfes Boğaz manzarası, tartışılmaz Hilton servis kalitesi ile eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkmak için Cloud 7 Restaurant & Terrace’da rezervasyonunuzu hemen yaptırın!

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
0212 310 12 00

Sayfa URL'si: