Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Her zaman genç kalmak isteyenlerin içeceği - Basın Bülteni

Her zaman genç kalmak isteyenlerin içeceği

Tarih: 21.10.2009
Zengin mineral içeriğine sahip maden suyu, uzun ve sağlıklı bir yaşam için evinizden eksik etmemeniz gereken içeceklerin başında geliyor. “Günde en az 2 şişe” sloganıyla maden suyunun günlük yaşamdan eksik edilmemesi gereken bir besin olduğunu vurgulayan Beypazarı Maden Suyu içeriğindeki zengin mineralleri sayesinde sağlığınıza sağlık katıyor.

Günün stresinden kurtulun

Maden Suyunu içerken yüzünüze değen mineralli tanecikler sizi eğlendirecek içtiğinizde ağzınızda oluşan kabarcıklar sizi ferahlatacaktır. Kimi zaman bol köpüklü bir Türk kahvesinin yanında, kimi zaman tek başına maden suyu yorucu bir günde huzur veren bir moladır. Maden suyu, sadece sonrası değil, yemek öncesi ve sırasında da tüketilmelidir. Çünkü maden suyu, şarap gibi pek çok tadın, lezzet destekleyicisidir.

Enerjik bir gün için

Sabahları güne maden suyu ile başlarsanız kendinizi dinç ve dinamik hissedeceksiniz. Maden suyu ya da diğer adıyla mineralli su, benzersiz bir spor içeceğidir. Terleme ile kaybedilen mineralleri vücuda geri kazandırır. Kişiye enerji ve canlılık verir. Maden suyunun aç karnına içilmesinde hiç bir sakınca yoktur. Çünkü o günün her saati içilebilen bir keyif içeceğidir.

Diyet programlarına yardımcı


Hafif ancak kişiyi tok tutan bir serinleticidir. Bu nedenle diyeti destekler. Rejim programlarının vazgeçilmez takviyesidir. Maden suyu, yemek sonrası sıkıntılar için kullanılan bir sindirim içeceği değildir. Bu eksik bir tüketim şeklidir. Maden suyu günün her saati ve her yerde keyifle içilir.

Sağlığınız için

Maden suyu içerdiği mineraller ile sağlık kaynağıdır. Sağlıklı beslenmeyi destekler. Kas ve iskelet sistemini güçlendirir. Yüzyıllar boyunca şifalı su olarak bilinir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Pek çok tedavinin destekleyicisidir. Florür içerdiği için çocuklarda diş çürümelerini önleyen maden suyu, aynı zamanda hamileler ve emziren anneler içinde özellikle tavsiye edilmektedir. Doğal mineralli suda bulunan kalsiyum ise kemikler sağlamlaştırarak osteoporozdan koruyor.

NEDEN BEYPAZARI DOĞAL MİNERALLİ MADEN SUYU?

Beypazarı Maden Suyu, 1957 senesinden bu yana 53 senelik deneyim ve tecrübe ile teknolojinin sunduğu yenilikleri en iyi şekilde değerlendirip kendini geliştirerek tüketiciye en iyisini sunmak için çalışıyor. Doğal maden suyunun şişelenmesinden halka ulaşana kadar geçirdiği süreç içerisinde içeriğindeki minerallerden hiçbir şey kaybetmeden piyasaya sürülmesine özen gösteriliyor. Sağlık açısında güvenilir olan cam şişede sunulan maden suyu içerisinde bulunan 2767,50 mg/lt mineral değeriyle “zengin mineralli maden suyu” kategorisine giriyor. Beypazarı markası, güvenle tüketebileceğiniz sağlıklı, lezzetli, doğal ve mineral zengini bir içecek sunuyor.

SAĞLIK İÇİN GÜNDE EN AZ 2 ŞİŞE BEYPAZARI MADEN SUYU İÇİN


Sektörler:
Sayfa URL'si: