Adres: Büyükdere Caddesi C.E.M. İş Merkezi No:23 Kat: 7/8/9 34361 Şişli / İSTANBUL

Telefon: 0212 368 60 00

Fax: 0212 368 60 10

Yetkili Kişi: HDI Sigorta A.Ş

Web: www.hdisigorta.com.tr/

Ekli Görseller & DökümanlarHDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü hizmete açıldı

Tarih: 26.03.2009
2009 yılında da büyümesini sürdüren HDI Sigorta, İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’nü hizmete açtı. HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Gün geçtikçe artan müşteri portföyünü daha iyi yönetebilmek amacıyla ve günün gelişen ihtiyaçlarına göre İstanbul’da yeni bölge müdürlükleri açma ihtiyacını duyduk. HDI Sigorta olarak İstanbul Anadolu yakasındaki yeni bölge müdürlüğümüzle çok daha güçlendik” dedi.

HDI Sigorta, mevcut bölge müdürlüklerine yenilerini ekleyerek ve yönetim kadrolarına yeni isimler dahil ederek büyümeye devam ediyor. HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü, alanında deneyim sahibi uzman yöneticiler ve çalışanlardan oluşan güçlü ekibiyle Altunizade’de hizmet vermeye başladı.

HDI Sigorta’nın Şubat 2009 itibariyle faaliyete geçirdiği İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün açılış töreni, 24.03.2009 tarihinde HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak, HDI Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Ronak Bütehorn, HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman ve diğer Şirket üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Bölge Müdürü Handan Alpay’ın ev sahipliğini yaptığı açılış töreninde bölge müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren tüm HDI Sigorta acenteleri ile potansiyel müşteri ve acenteler bir araya geldi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, “Türkiye’nin sigortacılık açısından en gelişmiş kenti İstanbul’da yeni hizmete açtığımız İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’müz ile İstanbul’da çok daha güçlendik. HDI Sigorta olarak gün geçtikçe artan müşteri portföyünü daha iyi yönetebilmek ve hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkarabilmek amacıyla yakında Avrupa Bölge Müdürlüğümüzü de hizmete açacağız.

Sayısı 650’ye ulaşan acentelerimizle müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne getirilen Handan Alpay ise ‘’Tecrübemiz, pozitif bakış açımız, en önemlisi gülen yüzümüzle acentelerimize daha yakın mesafeden destek olacağız. İş ortağımız olarak kabul ettiğimiz acentelerimiz ile birlikte ‘’kazan, kazan felsefesiyle her durumda kazanacağız’’ dedi.

Üsküdar Altunizade Tophanelioğlu Caddesi, Başaran İş Merkezi’nde hizmet veren HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne 0216 544 72 24 (8 hat) nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sayfa URL'si: