Hayatın parlak renkleri Legami 2012 takvimlerinde

Tarih: 21.12.2011

Kırtasiye, aksesuar ve hediyelik eşya alanında İtalya’nın tüm kentlerinden sonra Avrupa’da da yaygınlaşan İtalyan markası Legami 2012 takvimlerinde hayatı güzelleştiren her ne varsa ona yer veriyor.

Legami’nin 30x30 cm boyutlarındaki fotoğraflı duvar takvimlerinde onlarca kategoride sayısız seçenek sunuluyor: Hayvan severler için kediler, köpekler, atlar, kutup ayıları, kurbağalar, penguenler ve niceleri; doğa tutkunları için doğadan seçme manzaralar, damak tutkunları için eşsiz lezzetler, sanat severler için ünlü ressamlar serisi, müzik severler için cazcılar, gezginler için dünyanın güzel kentleri ve deniz fenerleri… 12 sayfadan oluşan takvim İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Almanca olmak üzere beş dilde. Takvim duvara asıldığında 30 cm x 60 cm boyutunda oluyor, fotoğrafın altında yer alan aylık takvimde ‘yapılacaklar’ ve ‘unutulmaması gerekenler’ için de bir yer ayrılmış.

Markanın Türkiye’deki tek dağıtımcısı olan Mephisto’da Legami’nin yeni yıl takvimleri zengin ürün seçenekleri ile hayranlarıyla buluşuyor. 30x30 cm boyutlarındaki Legami duvar takvimleri 31.50 TL’den satılıyor.

Mephisto’da Legami’nin farklı boyutlarda yeni yıl takvim ve ajanda seçeneklerini bulabilirsiniz.

Öte yandan Legami 2012 takvimlerini alarak, İtalyan sivil toplum kuruluşu Cesvi’nin Cape Town yakınlarındaki bir kadın ve çocuk sığınma evini yaşatmak amacıyla yürüttüğü “House of the Smile in South Afrika” adlı projesine destek olabilirsiniz.


Sayfa URL'si: