Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Hanna Home un temsilcisi olduğu Rasch, özel annelere benzersiz duvar kağıdı koleksiyonları sunuyor. - Basın Bülteni

Hanna Home un temsilcisi olduğu Rasch, özel annelere benzersiz duvar kağıdı koleksiyonları sunuyor.

Tarih: 06.05.2011
Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası birbirinden farklı üç kategoride hazırlanan göz kamaştırıcı koleksiyonları ile farklı stillere sahip annelerin kalbine dokunuyor.

Striking a perfect design balance between modern and classic, Diamonds& Pearls combines chic design with sophisticated textures and elegant color offeriModern, klasik ve doğa düşkünü anneler için birbirinden farklı seçenekler sunan Rasch duvar kağıdı koleksiyonları, şık tasarımları, şaşırtıcı dokuları, zarif renkleri ile yaşam alanlarına estetik ve uyumu beraberinde getiriyor.

Modern anneler için mekanlarda kışkırtıcı tasarımlar

Şıklığı mekanlara; sade, geometrik ve üç boyutlu formlarla getiren Good Vibrations koleksiyonu, özellikle modern yaşam tarzının sofistike duruşundan vazgeçemeyenler için geniş bir yelpaze sunuyor. Good Vibrations koleksiyonu geniş ölçekli kare ve dikdörtgen desen ve formları; kırmızının canlılığı, yeşilin doğallığı, bejin uyumu, siyah ve grinin asilliği ile yalın ve düz renkli mobilyaların hakim olduğu mekanları harekete geçiriyor ve evinizin her alanında farklı dokunuşlar yaratıyor. Feminen ve modern çizgileri ile kışkırtıcı güzellikteki Barbara Becker 2013 koleksiyonundaki duvar kağıdı tasarımları ise estetik ve görselliğe önem veren “evim benim yaşam tarzımdır” diyen annelerin ruhunu besliyor.
Klasik anneler için tutkunun sıradışı çekiciliğ

Tutkunun sıradışı çekiciliğini ve güzelliğini yansıtan Soft Senses koleksiyonu bronz ve altın efektleri ile kaliteyi duvarlarına yansıtmak isteyen elegan annelere hitap ediyor. Koleksiyon kontrast renklerin uyumu, başarılı şekil-zemin ilişkisi, popular floral desen formları ile lüks vintage etkisi yaratırken, mekanlarda olağanüstü bir ihtişam yaratıyor. Sarayların ihtişamını evlere taşıyan Trianon koleksiyonu ise, barok dönemi etkilerini çizgilerle tamamlarken, altın tonları ile şıklık ve zerafeti birarada sunuyor.

Doğa düşkünü anneler için ruhsal enerji

Sadelik ve doğallıktan vazgeçemeyen annelere seslenen ve doğada bulunan açık yeşil, bej ve toprak renklerin hakim olduğu Natural Instinct&In the woods koleksiyonu, sonsuzluk duygusu ile büyüleyici bir atmosferin hissedilebileceği mekanlar yaratıyor. Koleksiyon içerisinde bulunan, derinlik duyusunu tetikleyen balık sürüsü teması ise doğanın ruhunu evlerine taşımak isteyen annelere eşsiz tasarımlar sunuyor.

İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi içermeden Avrupa standartlarına uygun üretilen RAL ve CE sertifikalarına sahip Rasch koleksiyonları temiz ve hijyenik olması, kolayca temizlenebilmesi, çatlama ve deformasyona uzun süre dayanıklı olmasından dolayı titiz anneler tarafından tercih ediliyor.Sektörler:
Sayfa URL'si: