Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Günün her saati şıklık için YKM Agenda - Basın Bülteni

Telefon: 0212 292 25 80

Yetkili Kişi: Aslı Melis Akcan

Web: www.ykm.com.tr

Ekli Görseller & DökümanlarGünün her saati şıklık için YKM Agenda

Tarih: 20.10.2009
Birbirinden ünlü birçok yerli ve yabancı markanın, binlerce farklı ürününü aynı çatı altında bulunduran YKM, kendi markalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. YKM’nin özel markası Agenda, 2009&2010 Sonbahar&Kış Koleksiyonu’yla da iş hayatında şıklık arayan modaseverleri bekliyor…

Agenda koleksiyonu, çalışan kadınlar için, stil sahibi iş kıyafetlerini YKM müşterileri ile buluşturuyor ve çalışan kadınların iş hayatına dair tüm giyim ihtiyaçlarını karşılıyor. Agenda 2009-2010 Sonbahar&Kış sezonunda, tek renk veya maksimum iki renk giyinmek, bu sezonun en önemli trendleri arasında. En çok göze çarpan parçalar ise, çiçekli romantik elbiseler, ceket-pantolon, ceket-etek takım elbiseler, yüksek bel kalem etekler.

YKM Agenda kadınının bu sezonki renkleri, beyaz tonları, özellikle siyah, gri gibi nötr renkler, mor, altın ve hardal sarısı, kahverengi, karbon, yeşilin her tonu, romantik akımı yansıtan gül kurusu ve bordonun beraber kullanımı, ateş renkleri, turkuaz ve pastel renkler.

YKM kendi özel koleksiyonu Agenda ile şehirli kadının iş hayatındaki “ne giysem?” sorusunu ortadan kaldırıyor. Ülkemizin alışveriş tarihinde pek çok ilke imza atan ve çok katlı mağazacılık anlayışının tüm gereklerini bir arada sunan YKM, Agenda koleksiyonu ile modern, genç, dinamik bir dünyanın kapılarını aralıyor!

Agenda tüm YKM mağazalarında sizleri bekliyor!

www.ykm.com.tr
image

Sayfa URL'si: