Telefon: 0216 470 93 43 – 116

Yetkili Kişi: Şule Çizmeci

Ekli Görseller & DökümanlarGünde 33 kuruşa ailenizin sağlığını koruyun

Tarih: 25.06.2009
Meyve ve sebzelerin yüzeyindeki mikrop, bakteri, parafin ve her türlü zirai ilaçtan arınmak konusunda artık kimse çaresiz değil. Kükre Gıda’nın 21 aylık bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olan dünyanın ilk ve tek yüzde 100 bitkisel bazlı sebze-meyve arındırma konsantresi Ex-sir, su ve geleneksel temizleme yöntemlerinin başaramadığını başarıyor. Ex-sir, sebze ve meyvelerin yüzeyindeki zararlı maddeleri 2-3 dakika içinde yüzde 100’e varan oranlarda hızla yok ederek gıda güvenliğinizi sağlıyor. Ex-sir’le günde 33 kuruşa ailenizin sağlığını korumanız mümkün.

Günde ortalama 1.5 kg sebze ve meyve tüketen bir aile 45 günde 1 litrelik Ex-sir tüketiyor. Patent sahibi Ex-sir’in içeriğinde mısır ve hindistan cevizinden elde edilen yüzey aktif madde, şeker pancarından elde edilen organik asit, bitkilerden elde edilen organik çözücü, ylang ylang yağı, tarçın yağı, beyaz sirke ve su bulunuyor. Hiçbir kimyasal madde içermediği için insan sağlığı açısından hiçbir risk oluşturmuyor.

Zaman ve su tasarrufu sağlıyor

Her 1 lt suya 30 cc (yarım kapak), her 2 lt suya 60 cc (1 tam kapak) Ex-sir koyduktan sonra 2-3 dakika suda bekletip ardından sebze ve meyveleri, Ex-sir'li suyla ovalamanız ve temiz suyla durulamanız yeterli oluyor. Ex-sir, geleneksel yöntemlerde olduğu gibi saatler boyu uğraşa gerek kalmadan, hızla en zor yeşil yapraklıları bile temizliyor ve zaman tasarrufunun yanı sıra yüzde 85’e varan su tasarrufu da sağlıyor.

Sayfa URL'si: