Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Güncel teknoloji sitesi Teknoblog yeni yüzüyle karşınızda - Basın Bülteni

Adres: Barbaros Mah. Fesleğen Sok. No:3A Daire:107 Ataşehir / İSTANBUL

Telefon: 05324530294

Yetkili Kişi: Sabri Küstür

Web: www.teknoblog.com

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Güncel teknoloji sitesi Teknoblog yeni yüzüyle karşınızda

Tarih: 03.05.2010

Teknoloji dünyasındaki gelişmelerden ve yeni çıkan teknolojik ürünlerden anında haberdar olmak isteyenlerin bir numaralı kaynağı olmaya talip olan
www.teknoblog.com adresinden yayın yapan Teknoblog yeni yüzüyle ziyaretçilerinin karşısına çıktı.

Teknoblog yirmiye yakın kategori altında ziyaretçilerine teknoloji ve bilişim dünyasından en son haberleri sunarken, piyasaya çıkacak olan ürünleri inceleyerek ziyaretçilerin bu ürünler hakkında bir ön fikir edinmesini sağlıyor. Bunun yanında önemli teknoloji etkinliklerinden yaptığı canlı anlatım yayınlarıyla teknoloji severlerin tüm yeni gelişmelerden sıcağı sıcağına haberdar olmasını sağlıyor.

Teknoblog editörü Sabri Küstür, Teknoblog'daki yeniliklerle ilgili olarak "Teknoblog'un yeni yüzünde haberler ve yazılar daha da ön plana çıkarıldı. Günün en önemli haberi "Manşet Haber" bölümü altında yer alıyor. Bunun yanında editörün seçtiği haberler de sitenin ana sayfasında Manşet Haber bölümünün hemen altında listeleniyor. Haber aramak isteyenler için Teknoblog'un site içi arama yapısında Google'dan faydalanıldı. Bunun dışında bir seferde listelenen haber sayısı arttırılarak ziyaretçilerin daha fazla içeriğe bir seferde ulaşmasına olanak sağlandı. Öte yandan Teknoblog'un Twitter, Facebook ve Friendfeed gibi sosyal medya kaynakları da öne çıkarıldı." şeklinde konuştu.

Teknoblog'daki yenileştirme çalışmalarıyla birlikte sitenin video kanalı olan Teknoblog.tv 'nin de yüzü yenilendi. Yenilik çalışmaları sitenin kurumsal haber portalı olan Teknoblog.biz ile sürecek.

Sayfa URL'si: