Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Gribe karşı vücut direncinizi arttırın - Basın Bülteni

Gribe karşı vücut direncinizi arttırın

Tarih: 03.11.2009
Daha çok kış aylarında karşılaştığımız gribe karşı vücudumuzun direncini arttırmak ve sağlığımızı korumak elimizde. Bunun için yapmamız gereken tek şey GÜNDE EN AZ 2 ŞİŞE mineral yönünden zengin ve doğal olan Beypazarı Maden Suyu içmek.

İçeriğinde bulunan 2767,50 mg/lt mineral değeri ile yönetmelikçe belirlenen “zengin mineralli maden suyu” kategorisine giren Beypazarı Maden Suyu 1957 senesinden bu yana teknolojinin sunduğu yenilikleri en iyi şekilde değerlendirip kendini sürekli geliştirerek tüketiciye en iyisini sunmaya çalışıyor. Kışın içine limon sıkıp içeceğiniz maden suyu grip başta olmak üzere kış hastalıklarından korunmada gerekli C vitaminiyle birlikte maden suyunda bulunan zengin mineralleri de almanızı sağlıyor. Birçok içeceğe ferahlatıcı bir tat veren maden suyu ile farklı lezzetler oluşturabilir, damak zevkinize özel tatlar bulabilirsiniz. Doğal mineralli maden suyu zengin magnezyum içeriği sayesinde kalp ve damar hastalıklarına karşı ve içerdiği kalsiyum sayesinde osteoporoza karşı vücudunuzu koruyor ve vücut direncinizi arttırıyor.

Günün her anında her zaman içilmesi gereken maden suyu sağlığınızı korurken cildinizin güzelliği içinde önem taşıyor. Kışın soğuk ve rüzgârın etkisiyle kuruyan cildinize uygulayacağınız maden suyu cildi temizlerken gergin ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Maden suyu ile cildinizi yıkayıp kendi halinde kurumaya bıraktığınızda ciltteki pürüzleri yok edip yorgun ve solgun görünümü ortadan kaldırıyor, ayrıca cildi yenileyerek yaşlanmayı geciktiriyor.

SAĞLIK İÇİN GÜNDE EN AZ 2 ŞİŞE BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU İÇİN…
image


Sektörler:
Sayfa URL'si: