Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Global Bilgi EMEA Bölgesi’nin en iyi çağrı merkezi seçildi - Basın Bülteni

Adres: MESE İletişim Danışmanlığı A.Ş. İstiklal Caddesi Suriye Pasajı No:166 Kat:5 Daire: 47 34430 Beyoğlu- İstanbul

Telefon: 0212 245 33 23 - 0530 343 11 88

Fax: 0212 245 33 10

Yetkili Kişi: Alp Solak

Web: www.globalbilgi.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Global Bilgi EMEA Bölgesi’nin en iyi çağrı merkezi seçildi

Tarih: 18.06.2009
Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un, sektörün en iyilerini belirlemek üzere düzenlediği “2009 Top 100” ödüllerinde, Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’yı içine alan EMEA Bölgesi’nin “En İyi Çağrı Merkezi” seçildi. Bine yakın rakibini geride bırakarak birincilik kazanan Global Bilgi, “En İyi İş Ortaklığı Modeli” kategorisinde de üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Yüzde 51 pazar payıyla Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi konumuna ulaşan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Global Bilgi, yaklaşık 6 bin çalışanı ile uluslararası başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu başarılarına bir yenisini ekleyen Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünyadaki en büyük organizasyonu ContactCenterWorld.com’un sektörün en iyilerini belirlemek üzere düzenlediği “2009 Top 100” Ödülleri”nin EMEA Bölgesi etabında iki büyük ödül kazandı. Bine yakın rakibini geride bırakarak EMEA Bölgesi’nin “En İyi Çağrı Merkezi” seçilen Global Bilgi, “En İyi İş Ortaklığı Modeli” kategorisinde de üçüncülük kazandı. Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, “2009 Top 100” ödülünü, 17 Haziran’da Londra’da düzenlen bir törenle aldı.

Global Bilgi “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde birinciliği; müşterisine sağladığı fayda ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra; teknoloji, CRM ve insan kaynakları uygulamalarında gösterdiği başarıyla kazandı. “En İyi İş Ortaklığı Modeli” kategorisinde ise Turkcell’le gerçekleştirdiği iş ortaklığı kapsamında; müşterisine sağladığı katma değer ve başarılı hizmetleri nedeniyle ödüle değer görüldü.

Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, “2000 yılında Turkcell’in çağrı merkezi olarak çıktığımız yolculukta, bugün sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da sayılı müşteri ilişkileri yönetim merkezlerinden biri haline geldik. Dünya çapında kazandığımız, sektörümüze ve ülkemize hediye ettiğimiz ödüllerimiz ile uluslar arası bir oyuncuyuz. Üst düzeyde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için yatırımlarınıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Global Bilgi, ContactCenterWorld.com’un Aralık ayında Las Vegas’ta gerçekleştireceği dünya finallerinde birincilik için yarışacak.

Global Bilgi, ContactCenterWorld.com’un düzenlediği “2008 Dünya Ödülleri” finalinde, “En İyi Teknoloji İnovasyonu” kategorisinde dünya birincisi, “En İyi Müşteri Hizmeti” kategorisinde ise dünya üçüncüsü seçilmişti.

Sayfa URL'si: