Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Gerçek parçacıklarla dolu serinletici lezzet: KFC Krushers - Basın Bülteni

Telefon: 0216 474 00 04 - 118

Yetkili Kişi: Emin Divriklioğlu

Web: www.kfcturkiye.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Gerçek parçacıklarla dolu serinletici lezzet: KFC Krushers

Tarih: 27.06.2011
Sadece 5,75 TL’ye buz gibi KFC ziyafeti…
Yazın ortasında serinletici bir lezzet fırtınasına hazır olun! Taklit edilemez lezzetler yaratan KFC, şimdi de serinletici içeceği Krushers ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Gerçek parçacıklarla dolu KFC’nin Kruhers’ı çilekli, çikolatalı ve karamelli çeşitleriyle hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir yaz rüyası gibi. Tropikal Meyveli ve Muzlu Smoothie’leri ise parti havasına girmek isteyenlerin tercihi.

Serinletici, hafif tatlı, çarpıcı, biraz da baştan çıkarıcı... KFC’nin yepyeni yaz içeceği Krushers’tan vazgeçemeyeceksiniz.

KFC’nin gerçek parçacıklarla dolu nefis içeceği Krushers'ın çilekli, çikolatalı ve karameli çeşitleri bulunuyor. Krushers’ın tadını çıkarırken çiğneyebileceğiniz kıvamda gerçek parçacıklarla karşılaşıyor, gerçek bir lezzet devriminin şahidi oluyorsunuz!

KFC Krushers’ın yavaşça eriyip ağzınızda dağılmasını mı tercih edersiniz, içindeki parçacıkları çiğneyerek mi tadını çıkarırsınız size kalmış ama gerçek bir lezzet fırtınasına şimdiden hazır olun!

Gerçek çilek parçacıklarıyla dolu Çilekli Krushers tam bir yaz içeceği. Hafif tatlı ve havai. Pembe gözlüklerinizi takıp Çilekli Krushers’ınızı içerken dünya toz pembe bir renge bürünüyor.

Gerçek çikolata parçacıklarıyla dolu serin sularda yüzmeyi hayal edenleri Çikolatalı Krushers tam kalbinden vuruyor.

Karamelli Krushers ise karamel keyfini hiçbir şeye değişmem diyenlerin favorisi oluyor. Kristalize olmuş karamel parçacıklarının damağınızda erirken bıraktığı lezzete bayılacaksınız!

Krushers’ın yepyeni smoothy çeşitleri Tropikal Meyveli Smoothie ve Muzlu Smoothie ise partisi havasına girmek isteyenlerin tercihi. Gözlerinizi kapatıp Smoothie’nizin tadını çıkarırken, kendinizi Hawaii’de bir plaj partisinin tam ortasında hissedebilirsiniz…

İstanbul’da Altıyol, Beşiktaş, Süreyyapaşa, Bahçeşehir, AFM Fitaş ve Cevahir AVM KFC restoranlarında satışa sunulan KFC Krushers’ın restoran servis fiyatı ise sadece 5,75 TL.


Sektörler:
Sayfa URL'si: