Adres: TAKTİK İletişim Danışmanlık Vefabey Sok. No:6/3 Gayrettepe-İst

Telefon: 0212 267 18 18 Pbx

Fax: 0212 267 18 18 Pbx

Yetkili Kişi: Lavazza

Web: www.lavazzaturkiye.com/

Ekli Görseller & DökümanlarGerçek kahve keyfi için Lavazza’dan Guzzini

Tarih: 08.10.2009
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Guzzini espresso makinesi ile kahve keyfini evlere taşıyor. Ünlü Japon tasarımcı Hiroshi Ono tarafından tasarlanan Guzzini espresso makinesi yumuşak hatları ve basit yapısıyla evin her bölümünde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Hiroshi Ono tarafından kırmızı, turuncu, fildişi ve beyaz olmak üzere dört farklı renkte tasarlanan Guzzini, 20 barlık basıncı ile üstün kahve kalitesi sunuyor. Buhar çubuğu ve kontrol edilebilir köpük yoğunluğu teknolojisi sayesinde mükemmel cappuccino da hazırlanabilen Guzzini espresso makinesi, 1,3 litrelik çıkarılabilir su haznesi ve tüm parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle dikkat çekiyor.

Tasarımcı Hiroshi Ono, evin her bölümünde başarıyla çalışabilecek şekilde basit olmasının Guzzini espresso makinesinin en önemli özelliği olduğunu söylüyor. Guzzini espresso makinesini tasarlarken ana hatlar üzerine yoğunlaştığını belirten Hiroshi Ono, “Basit bir kahve makinesi yapmak istedim. Amacım, tasarımcı olarak tüketicinin hem kahveden zevk almasını hem de eğlenmesini sağlamaktı” diyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 349 Euro+KDV.

Sayfa URL'si: