Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi... - Basın Bülteni

Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi...

Tarih: 12.05.2011
Garanti Emeklilik’in İstanbul Atlı Spor Kulübü iş birliğiyle, 6-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği

“Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” sonuçlandı.

Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri etkinlikleri çerçevesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” 6-8 Mayıs 2011 tarihlerinde İstanbul Maslak Atlı Spor Kulübü Tesisleri’nde yüksekliği 90 - 145 cm arasında değişen 19 engel atlama yarışı ile yapıldı.

İlk gün “Garanti Emeklilik Teşvik” yarışlarının yapıldığı şampiyonanın ikinci gününde D, C, D , C , Genç - Yetişkin ve A kategorisi Biniciler Bölge Şampiyonası 1. Ayak yarışları gerçekleştirildi.

Genç – Yetişkin Biniciler Bölge Şampiyonası 1. Ayak’ta: birinci Leonello 3 isimli atı ile Hüseyin Güneş Sarmat, ikinci Chole isimli atı ile Atahan Deliormanlı, üçüncü ise Cool Classic W isimli atı ile Batuhan Cenk Memik olurken, Sevil Sabancı, Sinan Gencer, Sencer Horasan ve Cenap Ogan Sengel’in de yer aldığı 7 Mayıs tarihli A kategorisi Biniciler Bölge Şampiyonası 1. Ayak yarışında; birinci SIEC Castlenkelly Finn isimli atı ile Angel Dinev Nyagolov, ikinci Royal Equestrian Quinto II Van Beddemeind’s isimli atı ile Ömer Karaevli, üçüncü Tambourghini isimli atı ile Efe Siyahi oldu.

Son gün, 2. Ayak yarışlarının sonunda kendi kategorilerinde; C Kategori Biniciler Bölge Şampiyonu Unlimited Lady ile Serena Tiana Conway, Genç Yetişkin (16 - 21) Kategorisi Biniciler Bölge Şampiyonu Leonello 3 ile Hüseyin Güneş Sarmat ve A Kategorisi Biniciler Bölge Şampiyonu Quick de Stehermelle adlı atıyla Sencer Horasan oldu.

2. Ayak yarışları sonrası düzenlenen ödül töreninde Garanti Emeklilik Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Güney, dereceye girenlere kupalarının yanı sıra Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri’nden binicilik malzemesi hediye çeklerini de takdim etti.

“Hobi etkinliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz.”

Kupa’yı değerlendiren Garanti Emeklilik Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Güney, binicilikle ilgilenenleri bir araya getirmekten ‘mutluluk’ duyduklarını belirtti. Güney, sözlerine şöyle devam etti: “Garanti Emeklilik olarak Hobi Kulüpleri projemiz kapsamında, pek çok hobi alanında etkinlikler düzenliyoruz. Sponsorluğumuzda bu yıl üçüncüsü düzenlenen şampiyonaya 200’e yakın atın katılması ve seyircilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi, hep birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmemizi sağladı. Önümüzdeki dönemde de hobilerin daha geniş kitlelere tanıtılması ve gelişmesi amacıyla buna benzer etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz.”

Yarışmaların detaylı sonuçlarına ulaşmak için tıklayın


Sayfa URL'si: