Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Frito Lay’den ekonomik krizde 14 milyon kontörlük destek - Basın Bülteni

Adres: Alemdağ Caddesi İnkilap Mahallesi Site Yolu Sokak No:2 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 0216 635 40 00

Fax: 0216 634 50 09

Web: www.fritolay.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Frito Lay’den ekonomik krizde 14 milyon kontörlük destek

Tarih: 21.07.2009
Frito Lay Türkiye başlattığı kampanya ile ekonomik kriz ortamında tüketicilere destek oluyor.

Kampanya kapsamında Lay’s, Ruffles, Doritos, A La Turca ve Çerezza paketlerinden toplam 14 milyon Turkcell kontörü çıkıyor.

Frito Lay Türkiye, tasarrufu teşvik etmeyi ve aile bütçesine katkıda bulunabilmeyi amaçladığı yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kriz ortamında tüketicilerine destek olmak isteyen Frito Lay Türkiye, kampanya ile Turkcell’den toplam 14 milyon kontör/dakika dağıtıyor.

Kampanyanın duyurulduğu reklam filminde oyuncu olarak aralarında orta ve üst düzey yöneticilerin de yer aldığı çalışanlarına yer veren Frito Lay, krizde tasarrufun önemini de yenilikçi ve sıra dışı bir yöntemle anlatmış oluyor. Böylelikle hem çalışanlarının motivasyonlarına katkıda bulunuyor, hem de kriz ortamında tüketicilerine moral vermeyi hedefliyor. Ayrıca ilk defa bir şirketin çalışanları, şirketin reklam filminde gerçek kimliklerinden sıyrılarak oyuncu olarak yer alıyor.

Kampanya kapsamında Lay’s, Ruffles, Doritos, A La Turca ve Çerezza’nın tüm süper ve parti boy paketlerinden 10 kontör/2,5 dakika çıkıyor.

Kampanya 1 Eylül’e kadar sürecek.

Sayfa URL'si: