Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cd. No:10/1 Şişli İstanbul

Telefon: 0 212 331 0 200

Fax: 0 212 332 18 93

Yetkili Kişi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş.

Web: www.trendyol.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Fortune Dergisi Demet Mutlu’ yu Dünya’ nın En Güçlü Kadın Girişimcilerinden Biri Olarak Gösterdi!...

Tarih: 06.10.2011
Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Fortune, gözde marka ve tasarımcıların ürünlerini ayrıcalıklarla sunan alışverişin yeni yolu trendyol.com’un kurucu ortağı Demet Mutlu’yu “ Dünya’nın en güçlü 10 kadın girişimcisi” arasına gösterdi.

Türkiye’nin en güçlü moda e-ticaret sitesi olarak liderliğini sürdüren trendyol.com’un kurucu ortaklarından Demet Mutlu e-ticaret ve intenetteki başarılarıyla Fortune dergisinin “Dünya’nın en güçlü 10 kadın girişimcisi’’ listesine girmeyi başardı. Fortune dergisi Demet Mutlu için “Aynı anda çok iş yapmayı ileri seviyeye taşıdı. 19 aylık e-ticaret sitesi trendyol.com ayda 12 milyon ziyaretçi çekiyor, 4 milyon üyesi ve 350 çalışanı var. 1.000 marka ile iş birliği yapıyor.”diye bahsetti.

Fortune dergisi trendyol.com’un bugüne kadar 50 milyon dolarlık yatırım aldığını hatırlattı. 2010 yılında ilk olarak Tiger Global Company’nin yatırım yaptığı şirkete son olarak Ağustos ayında Facebook ve Google’a yaptığı yatırımlarla bilinen dünya devi Kleiner Perkins&caufield Byers 26 milyon dolarlık yatırımda bulundu. Kleiner Perkins&caufield Byers Türkiye’de ilk defa yaptığı bu yatırım ABD’nin en saygın yayınları arasında gösterilen Financial Times, Huffington Post, DowJones ve Wall Street Journal gibi yayınlarda geniş yer buldu.

Sektörler:
Sayfa URL'si: