Forever New, Bold & Beautiful İle Yeni Sezonu Karşılıyor

Tarih: 22.01.2014
Forever New, estetiği klasik bir şekilde sunan siyah ve beyazın yanı sıra parlak kobalt mavi rengine de yer verdiği koleksiyonu Bold&Beautiful ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. Yeni sezonun ilk hikayesinde kullanılan feminen kesimler yeni siluetleri ortaya çıkarıyor.

Forever New, son zaman trendlerinin yer aldığı hikâyede, sportif görüntü yakalamak isteyenlere anvelop model etekler ve yüzücü sırt detaylı elbiselerle rahat kesimler sunuyor. Vücudu saran parçalar bir araya geldiği renklerle eşsiz bir etki yaratıyor. Siyah beyaz zıtlığının çekiciliği modellerde göz alıcı etki yaratırken, ana renkler koleksiyonu doyuma ulaştırıyor. Hikâyedeki saf kumaşlar, danteller ve jakarlı kumaşlar feminen bir yaklaşım katıyor. Monokromatik baskılı çiçek desenleri siyah ile bir araya gelerek sezonda tutkunlarıyla buluşuyor.

Parlak metalik detaylar aksesuarlarda lüks ve sofistike bir görüntü yakalıyor. Monokromatik renk paletine hakim clutch ve küçük çantalarda da yine metalik detaylar ön plana çıkıyor. Forever New, aksesuarlarla son dokunuşların yarattığı zamansız şıklığı yakalamak isteyen herkese şık takı alternatifleri de sunuyor.Sektörler:
Sayfa URL'si: