Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
FLO Konuşturuyor Kampanyası İstanbul Mobil Pazarlama Sohbetleri’nde örnek uygulama olarak gösterildi - Basın Bülteni

Adres: Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217 İstanbul / Türkiye

Telefon: 0 216 444 3 FLO(356)

Fax: 0 216 444 3 FLO(356)

Yetkili Kişi: Flo Ayakkabı

Web: www.flo.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

FLO Konuşturuyor Kampanyası İstanbul Mobil Pazarlama Sohbetleri’nde örnek uygulama olarak gösterildi

Tarih: 06.07.2011
FLO’nun dünya organize perakende sektöründe içeriği ile bir ilk olma özelliği taşıyan mobil pazarlama çalışması “FLO Konuşturuyor” MMA Türkiye (Mobile Marketing Association) tarafından Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen İstanbul Mobil Pazarlama Sohbetleri’nde örnek uygulama olarak katılımcılara aktarıldı.

Türkiye’nin 1 numaralı ayakkabı merkezi FLO’nun geçtiğimiz yıl Turkcell işbirliği ile düzenlediği ve dünyada organize perakende sektöründe uygulaması kapsamıyla bir ilk olma özelliği taşıyan “FLO Konuşturuyor” kampanyası İstanbul Mobil Pazarlama Sohbetleri’nde örnek uygulama olarak gösterildi.

Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen İstanbul Pazarlama Sohbetleri’nde “FLO Konuşturuyor” kampanyasının uygulama, yaratıcılık ve reklam çalışmaları ile ilgili detaylar FLO Genel Müdürü Selim Taşkın tarafından katılımcılara aktarıldı. Uygulandığı dönemde tüketicilerin gösterdiği yoğun talep sebebiyle “FLO Konuşturuyor” kampanyasının 1 ay sürmesi planlanırken ilgi sebebiyle 1 ay daha uzatıldığını belirten Selim Taşkın kampanyanın uygulandığı dönemde 210 bin tüketicinin bu çalışmadan yararlandığını belirtti. Taşkın, FLO olarak özellikle sektörde yaptıkları çalışmalarla birçok ilke imza atarken tüketiciler içinde cazip fırsatlar sunmaya çalıştıklarını ve gelecek dönemde de benzer uygulamaların devam edeceğini söyledi.

Geçtiğimiz yıl Turkcell işbirliği ile uygulanan “FLO Konuşturuyor” kampanyası kapsamında Türkiye genelinde bulunan tüm FLO Mağazaları ve www.flo.com.tr ’den yapılan her 100 TL’lik alışverişe 1 ay boyunca kullanabilen 100 TL’lik (250 dakika) konuşma süresinin yanı sıra hafta sonları kullanılabilecek günlük 250 SMS (toplam 2000 SMS) hediye edildi.
Sektörler:
Etiketler: flo ayakkabı , flo
Sayfa URL'si: