Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Fiat Freemont’tan Nisan kampanyası devam ediyor - Basın Bülteni

Fiat Freemont’tan Nisan kampanyası devam ediyor

Tarih: 24.04.2014

Fiat Freemont, 2013 modellerinde nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Fiat Freemont, 2013 modellerinde Nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Fiat’ın, sınıfında hem en büyük hem de en güvenli modeli Freemont, nisan ayı boyunca çok özel fırsatlarla otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, 2013 model yılı Fiat Freemont’a sahip olmak isteyenler Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi imkanından faydalanıyor.

7 deri koltuğu, 170 HP’lik 2.0 Multijet motoru, 8.4 inçlik dokunmatik ekranı, otomatik vitesi ve AWD teknolojisiyle fark yaratan Fiat Freemont’a 70 bin lira ödeyerek sahip olmak mümkün. Kalan yarısını vade farksız 1 yıl sonrasına erteleyebiliyor. İki taksitli ödeme seçeneğinin dışında daha uzun vade ile Fiat Freemont’a sahip olmak isteyenlere ise Koç Fiat Kredi’den 50 bin liraya 48 ay vadeli yüzde 0,99 sabit faizli kredi imkanı veriliyor.

Fiat Freemont

Türkiye pazarına hitap eden SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle AWD 4x4 çekiş sistemi ile öne çıkan Fiat Freemont, 2.0 litrelik 170 HP’lik Multijet motorla satılıyor. Hem önden çekişli hem de dört tekerlekten çekişli olarak tercih edilebilen Fiat Freemont, 6 ileri otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekişli Lounge zengin donanım seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Lounge araç donanım paketinde 6 hava yastığı, ABS, ESP, Hillholder, TSC, ERM ve EPP gibi aktif güvenlik sistemleri, 7 koltuklu oturma düzeni, 3 bölgeli iklimlendirmeli otomatik klima, DVD/SD/CD/MP3 oynatıcılı 8.4 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, entegre navigasyon sistemi, Alpine ses sistemi, geri görüş
park kamerası, karanlık sensörü, deri döşeme koltuklar, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, ısıtmalı ön koltuklar, bluetooth sesli kontrol sistemi, krom kapı kolları ve tavan rayları, 19 inçlik alaşım jant gibi donanımlar standart olarak bulunuyor.Sektörler:
Etiketler: Fiat , Freemont , SUV , 4x4 , kampanya
Sayfa URL'si: