Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
FESPA Eurasia 2016 Fuara İlk Kez Katılan Yeni İsimlerle Büyüyor - Basın Bülteni
Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

FESPA Eurasia 2016 Fuara İlk Kez Katılan Yeni İsimlerle Büyüyor

Tarih: 31.10.2016

8-11 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2016 Fuarı’na ilk defa katılacak olan firma sayısının artması organizasyonun; geniş format dijital baskı , serigrafi baskı, tekstil baskı ve endüstriyel reklam sektörlerindeki kilit isimlere ulaşmak için ne kadar önemli bir platform olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.
FESPA Eurasia 2016’nın CNR Expo, İstanbul’da kapılarını açmasına beş haftadan daha az bir süre varken, organizasyona ilk defa katılan firmalar ve stand alanlarını genişleten katılımcılarla birlikte fuar alanının %90’ının dolduğu onaylandı.

FESPA EURASIA 2016 ATTRACTS WEALTH OF FIRST TIME EXHIBITORS Another wave of first-time exhibitors signing up to FESPA Eurasia 2016 (8-11 December), is further validation of the importance placed on the event as a platform to reach key decision makers in the wide format screen and digital printing, textile printing and garment decoration and signage industry.

With less than five weeks to go before the doors open at CNR Expo, Istanbul, a number of exhibitors have expanded their stand footprint, meaning 90% of space has now been confirmed.

Sektörler:
Sayfa URL'si: