Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Evmanya E-Derginin Yeni Sayısı Dopdolu İçeriğiyle Yayında - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Evmanya

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Evmanya E-Derginin Yeni Sayısı Dopdolu İçeriğiyle Yayında

Tarih: 22.04.2014

Evmanya.com e-derginin 29. Sayısı en trend dekorasyon fikirleri ve farklı konularıyla sizlerle.
Yaşam alanlarınızın dekorasyonu hakkında uygun çözümler sunan ve sihirli ipuçları veren Türkiye’nin ilk ev dekorasyon ve alışveriş sitesi Evmanya.com’un, her ay düzenli olarak yayınladığı e-derginin yeni sayısında da ev dekorasyonu ve hayata dair aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Editörün seçtikleri, en güzel bahçe mobilya ve aksesuarları, keyifli çay saatleri için en şık pasta setleri, blogger stilinde Deli Tasarımcının Evi Sezen Altun’un sizler için seçtikleri, Anneler Günü için hediye alternatifleri, Evfikir köşesinde podyumdan evlere dekorasyon modası, Çeyiz sandığı, Eğlenceli çocuk odaları ve Hello Kitty’ye dair her şey, bahçe dekorasyonunda siyah-beyaz kombinler ve daha fazlası Evmanya e-dergide.

Evmanya.com Hakkında

Sunduğu ürünlerle bir evin tüm dekorasyon ihtiyacını karşılayan, Türkiye\\\'nin ilk Ev, Dekorasyon ve Alışveriş Sitesi Evmanya.com, dekorasyonda fonksiyonellik, tasarım ve estetiği esas alarak, her bütçeye uygun çözümler üretiyor. Son dönemde tüm dünyada hızla yayılan “Cocooning” ve “re – decoration” gibi dekorasyon akımlarını Türkiye’ye taşıyıp, uygun çözümler ile yeni yaşam alanları yaratmada sihirli ipuçları veren Evmanya.com, bugün teknoloji dergisi Wired’ın “Avrupa’nın En çok Dikkat Çeken 100 Girişimi” listesinde yer alıyor.
100.000 ev ürünü ile Türkiye’nin en büyük ev reyonu ünvanını da taşıyan Evmanya.com, ev dekorasyonu konusundaki uzmanlığını her ay düzenli olarak çıkardığı E-dergi’de tüketicileri ile paylaşıyor.

Sektörler:
Etiketler: Evmanya , E-Dergi
Sayfa URL'si: