Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Evlerinizdeki Sevimli Tehdit! - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Nano Clear AG

Web: www.nanoclearag.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Evlerinizdeki Sevimli Tehdit!

Tarih: 03.12.2014
Evlerimizin sevimli sakinleri kedi, köpek ve kuşlar tüyleriyle yaklaşık 50 hastalığı ev halkına bulaştırma potansiyeline sahip. Bu riskten korunmak için yapmanız gereken şey evcil hayvanların yataklarını, kafeslerini sürekli dezenfekte etmek. Uzmanlara göre, dezenfektasyon konusunda nano gümüş içerikli sprey uygulaması kurtarıcınız olabilir!

Evlerin sevimli sakinleri kedi, köpek ve kuşların tüyleriyle sizi yaklaşık 50 hastalığın tehdidiyle karşı karşıya bıraktığını biliyor muydunuz? Tüyleri ve dışkılarıyla milyonlarca değişik zararlı mikro organizma, virüs, mantar ve bakterinin ev halkı için risk oluşturduğuna dikkat çeken uzmanlar, evcil hayvanların yataklarının ve bulunduğu alanların sürekli dezenfekte edilmesi konusunda uyardı.

“Hayvanlara fiziksel temastan sonra yıkanmayan ellerle bile hastalık bulaşma riski yüksektir. Akciğere bulaşan tüyler, solunum yollarında alerjiye bağlı hastalıklara, tüylerin üzerinde bulunan mikro organizmalar da zatürre gibi solunum yolu enfeksiyonlarına yol açabilir. Hayvanlarınızı ilaçlasanız da, vaktinde aşılarını yaptırsanız da bunlar yeterli olmaz” açıklamasını yapan uzmanlar, gerçek hijyen için nano gümüşü önerdi.

1 lt ile 100 m2’lik alan koruma altında!

Hayvanlardan bulaşan 250 hastalık olduğunu ve bunlardan 50’sinin Türkiye’de görüldüğünü vurgulayan uzmanlar, nano gümüş içerikli BTM Nano Clear AG sprey ile ise evlerin uzun süre antibakteriyel hale geldiğini vurguladı. Bunun için yapmanız gereken tek şey; hayvanlarınızın yatakları, kuşların kafesleri boşken belirli periyotlarla BTM Nano Clear AG spreyi ortama uygulamak. Bu sayede 1 lt’lik sprey uygulaması ile toplam 100 m2’lik bir alanı tek seferde antibakteriyel hale getirebilirsiniz.

Sektörler:
Etiketler: Evlerinizdeki , Sevimli , Tehdit!
Sayfa URL'si: