Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
EVGÖR Mobilya, yılbaşından önce mobilyasını yenileyenlere “ev sinema sistemi” hediye ediyor… - Basın Bülteni

Adres: Yavuztürk Mah. Karadeniz Cad. No: 32 Üsküdar -İstanbul

Telefon: 0216 316 49 29 Pbx

Fax: 0216 316 49 29

Yetkili Kişi: Evgör Mobilya

Web: www.evgor.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar
EVGÖR Mobilya, yılbaşından önce mobilyasını yenileyenlere “ev sinema sistemi” hediye ediyor…

Tarih: 13.12.2011

EVGÖR, sinema keyfini evinize taşıyor!

Türkiye’nin AB Kalite Ödüllü mobilya markası EVGÖR, yılbaşından önce yeni ev kuracaklara ya da eski mobilyalarını yenilemek isteyenler için Aralık ayına özel bir hediye kampanyası başlattı. EVGÖR Mobilya’nın “Yeni Yıl, Yeni Fırsat” isimli kampanyasına göre, markanın 2012 koleksiyonundaki Viyana Yemek ve Yatak Odası Takımı, Sedef Yuvarlak Yatak ya da Torino, Modeno, Palermo ve Parma Koltuk Takımlarından birisini satın alanlara, 1.000 TL değerinde “ev sinema sistemi” hediye ediliyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak yeni yıl hediye kampanyasından yararlanarak mobilyalarını yenileyenler, “Şimdi al, 3 ay sonra öde” uygulaması sayesinde dilerlerse taksitlerine Mart ayında başlayabiliyor. Firma, peşin alımlarda ise ekstra %10 indirim uyguluyor. Üstelik EVGÖR, “Emanet Sistemi” uygulaması ile, bugünden beğenip aldığınız mobilyanızı, sizin için saklıyor ve istediğiniz zaman teslim ediyor.

Mobilyada yeniliklerin öncüsü EVGÖR, yaklaşan yılbaşına özel, yeni bir hediye kampanya başlattı. Firma, 31 Aralık 2011 tarihine kadar İstanbul’daki mağazalarından ya da Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresinden yapılacak mobilya alışverişlerine “ev sinema sistemi” hediye ediyor. Eğer siz de yeni yıla yeni mobilyalarınızda ve evde sinema keyfi eşliğinde girmek istiyorsanız, EVGÖR’ün 2012 koleksiyonunda yer alan ürünlere mutlaka bir göz atın.

Firmanın yılbaşına özel başlattığı hediye kampanyasına dahil olan ürünlerden Viyana Yatak Odası ve Yemek Odaları 5.693 TL, Sedef Yuvarlak Yatak 3.500 TL, Koltuk Takımları ise 6.499 TL’den satışa sunuluyor.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve 36 aya varan taksit imkanı!

EVGÖR Mobilya, 2012 koleksiyonu ile yeni ev kurmak ya da mobilyalarını yenilemek isteyen müşterilerine ev sinema sisteminin hediye edildiği “Yeni Yıl, Yeni Fırsat” kampanyasına ek olarak, 36 aya varan taksit imkanı, peşinde %10 indirim, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve ödemeye 3 ay sonra başlama avantajları da sunuyor. Evgör Mobilya’nın yılbaşı kampanyası hakkında detaylı bilgi için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sektörler:
Sayfa URL'si: