Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Evaramayason ile Dumankaya’yı Önerenler Twitter’da da Kazanıyor! - Basın Bülteni

Evaramayason ile Dumankaya’yı Önerenler Twitter’da da Kazanıyor!

Tarih: 27.08.2012
Dumankaya projelerinde 2.el satılık ve kiralık konut arayanların buluşma noktası www.evaramayason.com’ dan ödüllü sosyal medya kampanyası:

Ev Aramaya Son Twitter Marka Elçisi

27.08. 2012, İstanbul – Devam eden Dumankaya projelerindeki fırsat daireleri ve tamamlanan projelerdeki satılık ve kiralık dairelerin takip edildiği www.evaramayason.com platformu, 25 Ağustos- 9 Eylül saat 17.00’ye kadar sürecek olan Twitter kampanyasını başlattı.

Kampanyaya katılanlar, arkadaşlarına ve çevrelerine Dumankaya projelerindeki haftanın kiralık veya satılık fırsatlarını #evaramayason hashtag’iyle tavsiye ederek, Dumankaya marka elçisi olmak için yarışacak. Kampanya süresi boyunca en çok paylaşım yapan 3 kişi belirlenen kurallara göre ödüllendirilecek. Kampanyanın birincisine IPhone 4S 16 GB, ikincisine yeni İpad 16 GB Wi-Fi, üçüncüsüne ise Ipod Touch 8 GB ödülleri verilecek.

Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, kampanya ile ilgili olarak şunları söyledi: “Dumankaya olarak, sosyal medyaya önem veriyor ve hem müşterilerimiz hem de tüm paydaşlarımızla iletişimimizi bu mecralar üzerinden de etkin bir şekilde sürdürüyoruz. www.evaramayason.com için Twitter’da düzenlediğimiz kampanya ile bir yandan marka elçilerimizi ödüllendirirken, bir yandan da projelerimizdeki kiralık ve satılık daireleri yaygın biçimde duyurmayı hedefliyoruz.”

Kampanyaya detaylarına ve katılım koşullarına www.twitter.com/dumankayahaber www.facebook.com/dumankaya ve www.evaramayason.com adreslerinden ulaşılabiliyor.

Evaramayason.com:

evaramayason.com, tüm Dumankaya projelerinin bir arada sunulduğu bir platformdur. Platform, tüm Dumankaya projelerinin doğru fiyat ve doğru bilgi ile tüketicilere aktarılmasını hedeflemektedir. Tüketiciler, , Dumankaya projelerini farklı farklı mecralar üzerinden incelemek ve araştırmak yerine www.evramayason.com adresinden istedikleri tüm bilgiye ulaşabilirler. Evaramayason.com tüm konut tüketicilerine dışarıda vakit kaybetmeden sadece bir tıkla aradıkları özelliklerdeki tüm uygun seçenekleri sunmaktadır. Evaramayason.com, hem konut tüketicilerine, hem de emlak şirketlerine, devam eden Dumankaya projelerindeki fırsat dairelerini ve tamamlanan projelerdeki satılık ve kiralık daireleri takip edebilme olanağı vermektedir.


Sayfa URL'si: