Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Eski Bilgisayarı Bırak Yenisini Al - Basın Bülteni

Eski Bilgisayarı Bırak Yenisini Al

Tarih: 21.04.2014
Türkiye’den en yaygın bayi ağı ile sektörün lider firması Casper, şimdi de Türkiye’nin teknolojisini yeniliyor. Casper, çalışır durumdaki eski bilgisayarlarını bayilerine getiren tüketicilere 300 TL indirim sağlayarak, en çok tercih edilen üstün performanslı, tam donanımlı Casper Nirvana Dizüstü’lere kavuşturacak.

Türkiye’nin teknolojisi Casper ile yenileniyor. Markası ne olursa olsun çalışır durumdaki masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarını Casper bayilerine getirenler, en yeni teknolojilerle donatılmış Casper Nirvana Dizüstü’ne 300TL, Casper Nirvana Masaüstü’ne ise 200 TL indirimle sahip oluyor. Bu sayede herkesi en yeni teknolojiyle tanıştırmayı hedefleyen Casper, düşük performansa ve yüksek enerji tüketimine sahip eski ürünlerin geri dönüşümüne yardımcı olarak doğanın korunmasına da destek oluyor.

Casper Bilgisayar Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Yalçın Yıldırım, kampanyada amacın, herkesin son teknolojiyi kullanması olduğuna dikkat çekerek; “Casper’ı kurduğumuz ilk günden beri hedefimiz, en gelişmiş teknolojileri, en hızlı şekilde kullanıcılarla buluşturmak. Özellikle Windows XP desteğinin sona ermesi sebebiyle güvenlik açığı oluşan bilgisayarlarda, değişim neredeyse kaçınılmaz. Bize düşen, kullanıcılara avantaj sunmaktı, gerçekleştirdik. Bu kampanyayla herkesin, ihtiyacı doğrultusunda, en yeni teknolojiye geçişini kolaylaştırıyoruz” dedi.

En yeni teknolojiye ulaşmak herkesin hakkı

Kampanya dahilinde sunulan Casper Nirvana dizüstü bilgisayarlar, yüksek teknolojik nitelikleriyle eğlence verimlilik arayışındaki tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Casper Nirvana modellerinde Windows 8.1 işletim sistemi, 4. Nesil Intel® Core™ işlemciler, NVIDIA Optimus teknolojisine sahip harici ekran kartları bulunuyor.

Microsoft Türkiye Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, Casper’in düzenlediği kampanyanın özellikle 8 Nisan’da resmi desteği sona eren Windows XP işletim sistemini kullanmaya devam eden kullanıcıların günümüz teknolojileriyle tanışması için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çekti. Windows 8.1 ile gelen çağdaş yeniliklerin günümüz teknolojilerini çok daha verimli kullanmanın yanı sıra, güvenliği de büyük ölçüde endişe konusu olmaktan çıkardığını söyleyen Tüzünsü, “Dokunmatik kullanım desteği, çalışmalarınıza her yerden ulaşmanızı sağlayan bulut hizmetleri ve çağdaş yenilikleriyle Windows 8.1 çalışmayı ve eğlenceyi gerçek bir keyfe dönüştürüyor. Casper’in sunduğu bu cazip kampanyayla herkesi yeni nesil keyif ve verimliliği yaşamaya davet ediyoruz.” dedi.Türkiye’de bugün her 6 bilgisayar sahibinden 1’i, 4 yıl önce en iyisi olarak değerlendirip aldığı dizüstü bilgisayarı ile bugün birçok uygulama ve araçtan gerçek anlamda yararlanamıyor. Bırakın 4 yılı, teknolojideki hızlı değişim ve hayatımıza her gün giren yenilikler nedeniyle sadece birkaç ay önce aldığınız cihazlar bile yetersiz kalabiliyor. Yenilenmeyen cihazlar kullanıcıları için zorluklar çıkarabiliyor. Yeni kampanyasıyla Casper kullanıcılara 4. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayar sahibi olma ve yeni teknolojiler sayesinde hayatın içinde çok daha hızlı yer alma şansı sunuyor” diye konuştu.


Hayatın ve teknolojinin gerisinde kalmayın

Stoklarla sınırlı kampanya, sunduğu güçlü performansın yanı sıra, şık ve modern tasarımlarıyla da beğeni toplayan Casper Nirvana dizüstü ve masaüstü bilgisayarları kapsıyor. 4. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle, 5 yıl önceki teknolojilere kıyasla 10 kata kadar daha fazla performans sağlayan Casper Nirvana modelleri, 3 saniyeden kısa sürede uyku modundan çıkıyor. Ayrıca bilgisayarınıza uygulamaları iki kat daha hızlı yüklerken, saniyeler sizi yormuyor. 2 kat daha iyi 3D grafik performansı ve daha hızlı video kodlama özelliği, Nirvana kullanıcılarına ayrıcalık yaşatıyor.Etiketler: Casper , Kampanya
Sayfa URL'si: