Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
ERA Türkiye’nin uzman eğitimcilerinden kentsel dönüşüm semineri - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: ERA Türkiye

Ekli Görseller & Dökümanlar

ERA Türkiye’nin uzman eğitimcilerinden kentsel dönüşüm semineri

Tarih: 11.04.2014
ERA Türkiye düzenlediği eğitimlerle gayrimenkul danışmanlığı sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor.

ERA Türkiye tarafından sektörde ilk defa gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm danışmanlığı seminerinde, uzman eğitimciler kentsel dönüşüm uygulamalarındaki en faydalı modelleri paylaşacak.

Türkiye pazarına başarılı bir giriş yapan ERA Türkiye, gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki eğitim anlayışı ve sunduğu yenilikler ile farklılaşmaya devam ediyor. Sektörde güven ve kalite çıtasını bir adım daha yukarıya taşıyan ERA Türkiye, 14-15 Nisan tarihlerinde ERA Akademi’de gerçekleştirilecek olan “Kentsel Dönüşümde Takım Oyuncusu Olmak” konulu seminerde özel metodolojiler ile geliştirilen kentsel dönüşüm danışmanlık sistemini tanıtacak. İki gün sürecek olan eğitimde kentsel dönüşüm sürecinde rol oynayan tüm birimlerden konuşmacılar da yer alacak.

ERA Türkiye Grup Direktörü Kerem Emin Özçelik ERA Türkiye olarak ‘Kentsel Dönüşüm Kanunu’ kapsamında, her türlü hak ve imkanın kat malikleri adına tüm paydaşlarla koordine edilerek, en verimli ve faydalı hizmetin sunulması amacıyla danışmanlık ekipleri oluşturduk. Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile hukuki ve mali destek görüşmeleri, belediye ve diğer kurumlar ile olan ilişkiler, bina yapım süreci takibi, yapım sigortası, mülklerin teslim alınması, kiracıların ev taşıma ve nakliye işlemleri gibi tüm adımlarda hak sahiplerine fayda sağlayacak çözümler üretiyoruz. Kentsel dönüşüm ile ilgili düzenleyeceğimiz çalıştaylarda konunun paydaşlarıyla düzenli olarak bir araya gelerek yüksek verimlilik ve işbirliği amaçlıyoruz” dedi. Seminerde kentsel dönüşüm konusunun hukuki ve mali boyutlarının da ele alınacağını ifade eden Özçelik, “ERA Türkiye olarak tüm paydaşları bir araya getirerek hak sahiplerinin en doğru şekilde bilgilendirilmesini ve gelişmelerden haberdar olmasını amaçlıyoruz. Bu süreçte hukuki anlamda bize Ergen Hukuk Bürosu’ndan Av. Mehmet Ergen destek olacak. Krediler, ödeme planları ve gerçekleştirdiğimiz finansal ortaklıklar ile kat maliklerine ve müteahhitlere destek vereceğiz” açıklamasında bulundu.Sayfa URL'si: