Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
En çok ve en hızlı hediye kazanma fırsatı BP Club kartta! - Basın Bülteni

En çok ve en hızlı hediye kazanma fırsatı BP Club kartta!

Tarih: 05.07.2010
BP, Yeni Kataloğu ile müşterilerini yepyeni bir avantajlar dünyasına davet ediyor. BP, Türkiye’nin önde gelen 16 markasıyla iş ortaklığı yaptı, BP Club kart için yepyeni bir hediye kataloğu hazırladı. BP Club artık üyelerine hayatlarının her alanında çok çeşitli avantajlar sunuyor, isteyenler biriken puanlarla hediyelerini seçiyor, isteyenler puanları program ortaklarının mağazalarında para gibi kullanıyor. Hem de uzun uzun beklemeden!

BP Türkiye, her akaryakıt ve BP Auto LPG alımında puan kazandıran BP Club kartının üyelerine sunduğu imkanları geliştirerek, işbirliği yaptığı marka sayısını 16’ya, hediye seçeneklerinin sayısını 62’ye çıkardı ve 1 lt’ye karşılık gelen puan değerleri de arttırıldı. BP Club Kart üyeleri, artık hediyelere daha az akaryakıt alımıyla ulaşabilecekler. Yenilenen BP Club Kart, iş ortaklarının sayısı açısından üyelerine en fazla fırsatı sunan kartların başında geliyor. BP Club programı, üyelerini hediyeleriyle en hızlı şekilde buluşturuyor, benzer programlardaki uygulamalardan farklı olarak, yapılan alışverişlerde bir depoluk alımlarda bile kazanılabilecek hediyeler bulunuyor.

BP Club Programı üyelerine hayatın hemen her alanında yepyeni avantajlar sunmak üzere yenilendi, geliştirildi. BP Club üyeleri hep yanlarında taşıyacakları bu kart ile günlük yaşamlarında pek çok ayrıcalığın keyfini çıkaracaklar. TV ve spor meraklıları için BP Club Kart, DIGITURK/Lig TV ile dünyayı evinize getirmeye devam ediyor. Ayrıca AFM Sinemaları ile, beyaz perdenin sihirli dünyasını film meraklılarına sunuyor. Seyahat planlayanlar da unutulmadı. BP Club Kart sizi sevdiklerinizle Kamil Koç’un geniş filosu yardımıyla buluştururken, Dedeman zincir otellerinde konaklama ve Sixt Rent a Car’ dan çok avantajlı oto kiralama fırsatı sunuyor.

Teknoloji tutkunları ise Türkiye genelinde 15 mağazası bulunan Media Markt’tan farklı ürünler tercih edebilirler. BP Club kart sahipleri, KFC ve Pizza Hut’ta kartlarındaki puanlarla, tek kişilik veya aile menüsü seçeneklerinin doyumsuz lezzetini yaşayabilirler, kahvelerini ise Gloria Jean’s Coffees’te içebilirler. Kazandıkları puanlarla Turkcell ve Vodafone’dan konuşma paketleri almayı tercih edenler ise sevdikleriyle daha çok sohbet edebilecekler. BP Club Kart ile kazandıkları puanları çocukları için harcamak isteyenler Toyzz Shop ve Mothercare’i, kendileri ya da eşleri için harcamak isteyenler Boyner hediye çekini tercih edebilirler. Ya da puanlarını Park Bravo Group mağazalarında yapacakları alışverişlerde para yerine kullanabilirler. Farklı bir gün geçirmek isteyenler ise Türkiye’nin ilk ve tek dev akvaryumu Turkuazoo’da su altının büyülü dünyasını, BP Club fırsatıyla yaşayabilirler.


Sektörler:
Sayfa URL'si: