Adres: Ekol Caddesi No:2 TR-34935 Sultanbeyli İstanbul

Telefon: +90 216 564 3000

Fax: +90 216 564 3333

Yetkili Kişi: Ekol Lojistik

Web: www.ekol.com/tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Ekol Lojistik “Speedy” hizmeti ile Uçak Hızında Sevkiyat

Tarih: 08.03.2012
Ekol Lojistik “Speedy” hizmeti sayesinde acil sevkiyatları ve az hacimli yükleri olan müşterilerine hava taşımacılığının hızını çok daha düşük maliyet ile sunuyor

Türkiye’nin en büyük entegre lojistik şirketlerinden olan Ekol, yeni hizmeti “Speedy” ile az hacimli ve acil sevkiyatları olan müşterileri için çok hızlı çözümler sunuyor. Özellikle hava taşımacılığına alternatif olarak tercih edilecek olan bu hizmet sayesinde müşterilerin kapıdan kapıya daha ucuz ve izlenebilir hizmeti alması zamandan tasarruf etmesi sağlanıyor.

Taşımacılığın en önemli unsurlarından biri olan “hız” için yeni bir hizmet geliştiren Ekol, “Speedy” adını verdiği bu yeni hizmeti sayesinde daha küçük araçları ile hızlı ve müşterilerine özel çözüm üretiyor.

Yeni “Speedy” servisi ile projenin Türkiye – Almanya arası teslimat süresi varış yerine göre değişmekle beraber ortalama 36 saat olarak gerçekleşiyor. Ekol, müşterilerineye özel yüklemeleri için özel teslimat süresi uygulayarak, aracı komple kiralamak zorunda kalmadan yaklaşık 30 m3 / 3,5 ton kapasite ile daha hızlı ve daha ucuz hizmet veriyor. Böylece müşteriler, uçak sevkiyatında yaşadığı avantajları Ekol’ün “Speedy” hizmeti ile de yakalayabiliyor.

İki şoförle gerçekleşen her bir “Speedy” servislerinde 7,5 ton altı araçlar kullanıldığı için hafta sonu veya bayramlarda uygulanan yol yasaklarına maruz kalınmıyor. Serviste, farklı güzergâhlar kullanılarak en kısa sürede hedefe ulaşılıyor.

Müşterileri için her zaman özel projeler geliştirmeye devam edeceklerini belirten Ekol Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Özal “Mevcut müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zaman hassasiyeti bulunan yükleri için hayata geçirdiğimiz bu yeni hizmetimizi yalnızca Almanya ile sınırlı tutmayarak; 2012 yılında gerçekleştireceğimiz yatırımlarla farklı rotaları da hizmet bölgemiz arasına alacağız” dedi.


Sayfa URL'si: