Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
eğitimAL -Turkiye’nin ilk ve tek yurtdisi ve yurtici egitim danismanlik firmasi - Basın Bülteni

Adres: Bagdat caddesi no 425/6 Suadiye Kadıköy İstanbul

Telefon: +90 216 416 33 52

Fax: +90 216 416 33 58

Yetkili Kişi: Cankat Kalyoncu

Web: www.egitimal.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

eğitimAL -Turkiye’nin ilk ve tek yurtdisi ve yurtici egitim danismanlik firmasi

Tarih: 15.01.2010
egitimAL.com - Dünyanin ilk eğitimALışveriş konsepti


11 Mart 2001 yılında kurulan Türkiye'nin önde gelen eğitim danışmanlık kuruluşu eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri; 2001 yılından bu yana 5000'nin üzerinde öğrencisini Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Malta, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa gibi ülkelerinde dil okulları, üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programları ile sertifika/ diploma programlarına yerleştirmiştir.
19 Eylül 2007 tarihi ile Türkiye'nin ilk ve tek yurtdışı ve yurtiçi eğitim danışmanlık platformu eğitimAL.com yayın hayatına başlamıştır.


eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak hem yurtdışı hem de yurtiçi eğitim alanında danışmanlık, yerleştirme (başvuru/kayıt), vize işlemleri, konaklama, uçak rezervasyonu, seyahat ve sağlık sigortası, hava alanı karşılama gibi hizmetlerin tümü öğrencilerimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

eğitimAL.com ise eğitim kurumları ile eğitim almak isteyen kişi ve kurumlar arasında danışmanlık yapan, dünyanın ve Türkiye’nin ilk ve en büyük eğitimALışveriş platformudur. egitimAL.com, her yaştan ziyaretçinin “bir tıkla” dilediği eğitim programına online kayıt yaptırabildiği ve eğitim kurumlarını ve verdikleri eğitim programlarını tanıtıp, bu programlara kayıt alabildiği en geniş internet sitesidir. Bu yenilikçi fikir ile 2009 yılında İngiliz Eğitim Magazini tarafından Avrupanın en iyi eğitim danışmanlık firmasına aday gösterilmiştir.


egitimAL.com, Türkiye’nin eğitim alanında en etkin ve en geniş veri tabanına sahiptir. Eğitim alırken en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini, en iyi hizmet ile kullanıcılara sunmak ve internet üzerinden eğitim programlarına kayıt olmayı hayatımızın bir parçası haline getirmek egitimAL.com ‘un başlıca misyonudur.
eğitimAL.com’da ziyaretçiler yurtdışı ve yurtiçinde dilokulları, sertifika ve diploma programları, üniversiteler, work and travel gibi kültürel değişim programlarını ayrıntılı inceleme, karşılaştırma, kayıt olma ve ödeme yapma imkanına sahiptirler.


Eğitim programlarının yanı sıra, kişisel gelişim ürün ve hizmetleri, online eğitimler, kitap ve eğitim yayınları, ve Eğitim Kurumu İndeksi ile kullanıcılarına kapsamlı bir içerik sunan egitimAL.com, sadece ürünlerin değil aynı zamanda hizmetlerin de sunulduğu Türkiye’nin ilk eğitim ALışveriş portalıdır.

Sayfa URL'si: