Ege’nin Gözdesi Nicci Şimdi Antalya’da!

Tarih: 10.03.2014
Nicci eğlencesi ve lezzeti Antalya ile buluşuyor.

Ege’nin tüm renklerini ve enerjisini içinde barındıran Nicci Lounge&Nicci Meyhane; İzmir ve Kuşadası şubelerinden sonra, zincirine Antalya’yı ekliyor. Başarılı iş adamı Tibet Özer tarafından her detayı titizlikle tasarlanan Nicci, farklı konsepti, birbirinden leziz seçenekler sunan menüsü, eğlence anlayışı ve yepyeni dekorasyonu ile 21 Mart Cuma günü kapılarını açıyor. Açılışı özel bir partiyle gerçekleştirecek olan Nicci Antalya, mart ayında hız kesmeden sevilen sanatçıların konserleriyle Antalya için unutulmaz organizasyonlar düzenliyor. 22 Mart Cumartesi günü Erdem Kınay&Merve Özbey, 26 Mart Çarşamba ise dünyaca sevilen Milk&Sugar grubuna ev sahipliği yaparak Antalya’nın vazgeçilmez mekanları arasına gireceğini kanıtlıyor.

Trio mimarlık tarafından dizayn edilen Nicci Lounge&Nicci Meyhane; farklı tarza sahip olmasının yanında şık dekorasyona, huzur veren sıcak atmosfere sahip. İki katlı olan mekanın giriş katı ve bahçesi Nicci Lounge, üst katı ise Nicci Meyhane olarak hizmet veriyor.

Nicci Lounge tazeliği ve hazırlanışıyla işe göz dolduran, sunumu ve tadı eşsiz köy kahvaltısı ile güne mutlu başlamanızı sağlıyor. Akdeniz mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarının da en seçkin alternatifleriyle oluşan menüsü sayesinde fine dining deneyimini ve birinci sınıf hizmeti birlikte sunuyor. Lezzetli olduğu kadar eğlenceli Nicci Lounge’ta akşam yemeği saatinde başlayan dj performansı, saatler ilerledikçe yerini eğlenceli ve keyifli zamanlara bıkarıyor. Nicci Lounge; yerli&yabancı dj’ler, özel konseptli eventler ve partilerle Antalya’nın eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

Nicci meyhane ise dekorasyonu ve kaliteli hizmetiyle klasik ve modern kültürün karışımının izlerini taşıyor. Nicci Meyhane’de rakılar tulumbadan basılarak servis ediliyor. Uzun sohbetlerin, doyumsuz lezzetlerin adresi olan Nicci Meyhane doğum günlerinden şirket yemeklerine, özel davetlere kadar Antalya’nın sevilen ses sanatçısı Arzu ve fasıl ekibi eşliğinde her haftanın günü misafirlerini bekliyor.Sektörler:
Sayfa URL'si: