Adres: LG Electronics Türkiye Genel Müdürlük Merkez Ofis Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı. No: 14 Ortadoğu Plaza Kat:7 34384 Okmeydanı - Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 222 85 70- 0212 314 5252

Fax: 0212 314 5252

Yetkili Kişi: LG Electronics Türkiye

Web: tr.lge.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Edward Norton LG Prada 3.0’ın Reklam Yüzü Oldu

Tarih: 15.02.2012
Elektronik devi LG ve moda dünyasının ünlü markası Prada işbirliğiyle sunulan yeni akıllı telefon, LG Prada 3.0’ın global reklam kampanyasının yüzü, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Edward Norton oldu.

Dünyanın lider markaları arasında yer alan LG ve Prada, işbirliklerinin yeni ürünü, akıllı telefon LG Prada 3.0’ın reklam yüzü olarak yine dünyaca ünlü bir ismi tercih etti. LG Prada 3.0’ın reklam kampanyasında Primal Fear, American History X, Kingdom Of Heaven ve Fight Club gibi filmlerle dünya çapında ün kazanmış aktör Edward Norton yer alacak.

Edward Norton akıllı telefon LG Prada 3.0’ın reklam yüzü olması ile ilgili düşüncelerini “PRADA ve LG ile aynı anda çalışabilme imkanını yakalamak benim için büyük bir mutluluk oldu. Hem PRADA hem de LG, kusursuz olmalarının yanı sıra kendi alanlarında en yenilikçi ve saygı duyulan markalar.” diyerek ifade ediyor.

LG Prada telefon 3.0; Prada’nın kendine has stilini, LG’nin yenilikçi teknolojisi ile birleştirerek, 4.3 inç ve 800-nit özellikleriyle dünyanın en büyük ve en parlak ekranını sunuyor. Dokunmatik ekranı ve PRADA’nın imzası haline gelen Saffiano desenli arka tarafı, siyah rengin klasik şıklığıyla tamamlanıyor. 8.5 mm’lik derinliği ile optik inceliğin artırılması ve LG’nin imzası olan Floating Mass Technology ile donatılıp, minimal tuşlarla da tamamlanması bu özel modele zarif bir bütünlük kazandırıyor. Dual-band Wi-Fi özelliği ise internette sörf keyfini kesintisiz ve tatmin edici bir hıza çıkartıyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: