Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller. - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: THY - Türk Hava Yolları

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller.

Tarih: 01.11.2016
Seyşeller aynı zamanda, küresel taşıyıcının Afrika’da uçuş sağladığı 31. ülke ve 42. uçuş noktası oldu.

Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, Afrika’daki etkinliğini artırıyor.

Bugün itibariyle Afrika kıtasında sefer düzenleyeceği 42. destinasyon olan Seyşeller’i geniş uçuş ağına dâhil eden Türk Hava Yolları’nın ilgili seferleri, haftanın 3 günü karşılıklı icra edilecek.

Seyşeller’e en çok bağlantı veren havayolu şirketi olarak Mahé Uluslararası Havalimanı'na doğrudan uçuş başlatan Türk Hava Yolları; ada çıkışlı yolcuları için başta Paris, Dubai, Frankfurt, Londra, Milano, Bombay, Abu Dabi, Viyana, Münih, Zürih, Roma, Moskova, Düsseldorf, Colombo ve Hong Kong olmak üzere toplamda 88 uluslararası noktaya bağlantı imkânı sunuyor.

Bugün gerçekleştirilen ilk uçuş nedeniyle Seyşeller Mahé Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen ve su takı ile başlayan hat açılış töreni; Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Ahmet Olmuştur’la birlikte yönetim kadrosundan birçok temsilcinin yanı sıra Seyşeller Kültür ve Turizm Bakanı Alain St. Ange ve yine adanın Dışişleri ve Ulaştırmadan Sorumlu Bakanı Joel Morgan gibi çok sayıda protokol temsili ve basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışla ilgili görüş bildiren Ahmet Olmuştur; “Geliştirdiği farklı hizmet anlayışıyla girdiği her alanda ayrıcalığını ortaya koyan Türk Hava Yolları gibi Seyşeller de küresel tatil destinasyonları arasında farklı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip. Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi olarak, bu büyüleyici destinasyonu da kapsamlı uçuş ağımıza dâhil ettiğimiz için mutluyuz.” dedi.

Türk Hava Yolları Seyşeller seferleri; İstanbul’dan Seyşeller’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 599 Amerikan Doları’ndan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Sektörler:
Sayfa URL'si: