Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Dumankaya Vizyon da daire teslimleri tamamlandı, Vizyon Bulvar da ise kiralamalar hızla devam ediyor - Basın Bülteni

Dumankaya Vizyon da daire teslimleri tamamlandı, Vizyon Bulvar da ise kiralamalar hızla devam ediyor

Tarih: 04.05.2011
Anadolu Yakasının cazibe merkezlerinden biri haline gelen Kartal’a, yeni bir ‘vizyon’ katan Dumankaya Vizyon projesindeki konut teslimleri tamamlandı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Kartal’da gerçekleştirdiği Dumankaya Vizyon projesinin daire teslimleri tamamlandı. 352 rezidans dairesinden oluşan projede, tüm daireler eşsiz güzellikte Adalar manzarasına sahip. Kartal bölgesinin en yüksek binalarını oluşturan Dumankaya Vizyon, stüdyo (37–53 m2), 1+1 (55–61 m2), 2+1 (78–102 m2) ve 3+1 (116–131 m2) daireler olmak üzere farklı seçenekler sunuyor. En üst katlar ise yüksek tavanlı loft dairelere ayrılıyor. Vizyon’un girişinde ofis ve mağazalardan oluşan Vizyon Bulvar’a ise talep çok yoğun.

Dumankaya Vizyon’da düzenlenen etkinliklerle daireler sahiplerine teslim edildi. Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in projelendirdiği Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi’ne komşu olan Dumankaya Vizyon; teslimini gerçekleştirdiği konut alanları haricinde sahip olduğu ticari alanları ile de bölgeye canlılık getirecek. Büyük ilgi gören A tipi ofis ve ticari alanların dahil olduğu Dumankaya Vizyon Bulvar projesinde kiralamalar hızla devam ediyor.

Dumankaya Vizyon daire teslimleri hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “Dumankaya olarak her yıl birçok yeni projeye başlarken mevcut projelerimizin de teslimleri için yoğun bir enerji harcıyoruz. Dumankaya Vizyon projemizi tamamlayarak vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanında müşterilerimizle buluşturma mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca bu projemiz kapsamında yer alan Vizyon Bulvar gelişmekte olan Kartal’a öncülük ediyor. Ofis ve mağazalarımız ise bulunduğu bölgede böylesi bir projede ilk defa sunulduğu için büyük ilgi görüyor. Her yıl yeni proje geliştirirken mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için yoğun çaba harcıyoruz. 2010’un son günlerinde Kurtköy’deki Minimal projemizin teslimlerini tamamladık. 2011’deki proje teslimlerimizi ise Flex Ataşehir projesiyle başladık ve Dumankaya Vizyon projesiyle devam ediyoruz. 2011 yeni projelerle birlikte tam bir teslim yılı haline geldi. Dumankaya Flex Ataşehir, Vizyon’un dışında yıl içerisinde, Adres 1, 2 ve 3 projeleriyle toplamda 4 projede 1.058 konutu daha müşterilerimizle buluşturarak yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Dumankaya Vizyon; 7/24 güvenlik hizmetlerinden otopark-vale hizmetlerine ve profesyonel bina yönetimine, lostra salonundan kuru temizlemeye, servis yapan restoranlardan cafelere kadar pek çok farklı hizmeti konut sahiplerine bir arada sunacak. Proje, Kartal’ın en ayrıcalıklı lokasyonlarından birinde yapımı sürmekte olan Adalet Sarayı’na çok yakın bir lokasyonda, ulaşım açısından da pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Projenin hemen önünden geçen ve yapımı süren Anadoluray hafif raylı metro hattı tamamlandığında 3 km uzaklıktaki Kartal Tren İstasyonu’ndan 35 dakikada Halkalı’ya gitmek mümkün olacak. Marmaray projesi, projeye son derece yakın noktada yer alan Kartal ve Pendik deniz otobüsü ile vapur iskeleleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı Vizyon Bulvar’a ulaşılabilirliği daha kolay bir hale getiriyor.


Sayfa URL'si: