Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Dumankaya dan Ramazanda Somali ye Yardım Kampanyası - Basın Bülteni

Dumankaya dan Ramazanda Somali ye Yardım Kampanyası

Tarih: 09.08.2011
“Ramazan ayı kapsamında düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal iftar yemek davetlerini bu yıl iptal ederek, ayrılan tüm bütçeyi, çalışanlarımız ve yöneticilerimizden gelecek katkılar ile Somali’ye bağışlıyoruz”.

09 Ağustos 2011, İstanbul -
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat,

her yıl düzenli olarak Ramazan ayında gerçekleştirdiği kurumsal iftar yemek davetlerini bu yıl Somali’de yaşanan açlık ve kıtlık nedeniyle iptal ederek, davetlere ayrılan bütçeyi Somali’ye gönderme kararı aldı. Ayrıca Dumankaya bünyesinde tüm Dumankaya çalışanları ve yöneticilerinin katılım gösterdiği ve 31 Ağustos tarihinde son bulacak Somali’ye yardım kampanyası başlatıldı.

Dumankaya bünyesinde başlatılan ve 31 Ağustos tarihinde son bulacak yardım kampanyası kapsamında çalışanlardan ve yöneticilerden gelen tüm bağışlar, iptal edilen kurumsal iftar yemek davetleri bütçesine eklenerek Somali’de açlıkla mücadele eden insanlar için Afrika’ya gönderilecek.

Dumankaya İnşaat

1963 yılında İbrahim ve Halit Dumankaya kardeşler tarafından kurulan ve ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere yapı malzemeleri pazarlamasından otomotive, sigortacılıktan PVC kapı ve pencere sistemleri üretimine pek çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor.


Sayfa URL'si: