Telefon: 0212 288 10 02 - 532 474 40 00

Yetkili Kişi: Hande Kayacık

Web: www.handekayacik.com - www.dugundansi.com

Ekli Görseller & DökümanlarDüğün dansı tanıtım dersi

Tarih: 29.04.2009
Hande Kayacık Dance Company girişimiyle gelişen yeni trend Düğün Dansı, mayıs ayında gerçekleştireceği Özel Düğün Dansı Tanıtım Dersi ile, bu özel günde fark yaratmak isteyen Gelin&Damat adaylarını bekliyor…

Düğün Dansı, artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir kavram. Rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü, seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenlerimizce kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company olarak yeni bir atılıma ön ayak olduk.

Hande Kayacık Dance Company girişimi ile gelişen yeni trend Düğün Dansı, bu özel günde fark yaratmak isteyen Gelin & Damat adaylarını 10 Mayıs Pazar günü Saat 17.00 ‘de düzenleyeceği Özel Tanıtım Dersine bekliyor. Düğün Dansı ile ilgili tüm soruların yanıtlanacağı tanıtım dersinde dansın temel adımları, dönüşleri ile dansa giriş yapılacaktır. Düğün Dansı tanıtım dersinin bedeli 100 YTL / çift olup sınırlı sayıdaki kontenjan nedeni ile çiftlerin rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, alacakları bu kısacık dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile beraber hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli ve hoş bir hobi edinmiş olacaklardır. Düğün Dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler… Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız?

Sayfa URL'si: