Domino’s Pizza’dan 5 TL’lik kaçırılmayacak fırsat

Tarih: 04.07.2012
Herkes Domino’s’un tadına varacak!

Taptaze malzemelerin pizza ustaları tarafından eşsiz bir formülle harmanlanması ile ortaya çıkan Domino’s’un yepyeni lezzeti ve promosyonu yaza damgasını vuracak … Pizzada lezzetin adı Domino’s “5 TL’ye 5’lik pizza” kampanyası ile sofraların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Birlikteliklerin tadı Domino’s, yeni promosyonunun sınırları zorlayan cazip fiyatı ve lezzeti ile tek kişilik ziyafet sunuyor. 7’den 70’e herkesin sevdiği lezzet Domino’s, 5 TL’lik kampanyası ile lezzet avcılarının yeni tutkusu olmaya aday…

Farklı çeşitleri ile herkese hitap eden Domino’s’un yeni pizzası, sucuk ve mantarın muhteşem uyumundan oluşuyor. Domino’s’un yeni promosyonu; sıcacık hamurun üzerinde bulunan taptaze malzemeleri, uygun fiyatı ve lezzeti ile kendinden söz ettiriyor.

Domino’s Pizza’nın fark yaratan promosyonundan yararlanabilmek için en yakın Domino’s Pizza şubesine uğramak yeterli. Gel-al servis için geçerli olan kampanya, üç ve daha fazla pizza siparişinde ise evlere servis hizmetiyle kapınızda…

Domino’s Pizza:

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, son açılan Bulgaristan, Almanya, Romanya, Ukrayna, Vietnam, Flipinler ve Polonya pazarlarıyla birlikte bugün dünyada 70 ülkede toplam 9 bin 500 restoran işletiyor ve yıllık toplam cirosu 5 milyar ABD dolarını aşıyor. Dünyanın en büyük evlere servis pizza şirketi konumunda bulunan Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 15 yıldır sürdürüyor. Domino’s Pizza, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 35 ile yayılmış 241 şubesi, Gebze, İzmir ve Ankara’daki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerdeki şube açılışlarını sürdüren Domino’s Pizza, Kırklareli, Şanlıurfa, Burdur, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Gemlik, Zonguldak ve Ereğli lokasyonlarında yayılmayı hedefliyor. Ülkemizde 3 bin çalışanı bulunan Domino’s Pizza, üretimde yüzde 100 yerli ürün kullanıyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: