Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Domatesin pembesi de Seyyar File’de

Tarih: 04.07.2012
Şehirdeki evinizin köydeki bahçesi Seyyarfile.com’da haftanın ürünü, adına dernek kurulan “pembe domates”

Domatesin pembesi de mi olur? demeyin. Ege köylerinin taze sebze ve meyvelerini sofralarınıza taşıyan Seyyarfile.com, genelde yetiştirenlerin kendilerinin tükettiği, pazar tezgahlarında ve marketlerde zor bulunan bir domates çeşidini filesine ekledi. Adına dernek kurulan, harika lezzetli tozpembe domatesler, en taze ve doğal haliyle Ege köylerinden toplanıp Seyyarfile.com ile artık kapınıza kadar geliyor. “Daha önce domates yememişim” diyebileceğiniz bu özel lezzeti tatmak için www.seyyarfile.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Üstelik, Türkiye’nin her yerine sipariş gönderebilen siteden, kredi kartı ya da havale yoluyla alışveriş yapılabiliyor.

Sebzeleri, meyveleri ve yöresel köy ürünlerini en doğal halleriyle mevsiminde tüketmek isteyenlerin internetteki yeni adresi Seyyarfile.com, filesine farklı bir ürün daha ekledi. Toz pembe rengi, kokusu, incecik kabuğu ve şeker gibi lezzetiyle tutkunu olacağınız bu özel domates çeşidini, mevsimi boyunca Seyyarfile.com’dan temin edebilirsiniz.

Pembe domates, ince kabuğu ve sulu yapısı nedeniyle pazar tezgahlarına ve market raflarına gidemeyecek kadar narin bir ürün. O yüzden yetiştiriciler bu domates türünü genelde kendilerine saklıyor. Bu özel ürün Seyyar File tarafından Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor. Ege köylerindeki üreticilerden ürünleri kendisi seçen Seyyarfile.com, sipariş aldığı anda pembe domatesi gidip toprağından söküyor, özel olarak paketliyor ve aynı gün kargoya teslim ediyor.

Adına dernek kurulan tozpembe renkteki bu özel domateslerden sipariş vermek için “Şehirdeki evinizin köydeki bahçesi” www.seyyarfile.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Seyyarfile.com Hakkında: “Şehirdeki evinizin, köydeki bahçesi” sloganıyla geçtiğimiz yıl hizmete giren Seyyarfile.com, pazara gidecek vakit bulamayan, marketten aldığı sebze ve meyvelerin rengini, kokusunu, tadını beğenmeyen, doğal ve lezzetli ürünleri tüketmek isteyen bir grup arkadaş tarafından kuruldu. Sitede doğal yollarla üretilmiş, farklı kategoride onlarca çeşit sebze, meyve, katı ve yaş gıda ürünü bulunuyor. Bir taraftan şehir insanına doğal ve taze ürünleri sunan Seyyarfile.com, diğer taraftan sitesinde yer verdiği ürünleri doğrudan yerel üreticiden alarak, onların gelirine katkıda bulunuyor. Mevcut lojistik altyapısı ile Türkiye’nin her yerinden sipariş alabilen ve yurt içindeki her yere ürün gönderimi gerçekleştiren Seyyarfile.com, sağlıklı beslenmek isteyen şehir insanının ilk adresi olmayı hedefliyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: