Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Doğtaş, sektörün en beğenilen şirketi oldu - Basın Bülteni

Doğtaş, sektörün en beğenilen şirketi oldu

Tarih: 02.12.2011
Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada Mobilya sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada sektörünün “En Beğenilen Şirketi” oldu. Aynı kategoride 2010 yılında üçüncü sırada yer alan Doğtaş, 2011 yılında iki sıra atlayarak mobilya sektörünün lideri oldu. Capital dergisi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “En Beğenilen Şirket” araştırmasında Doğtaş, sektördeki gücünü ve başarısını bu araştırma sonucuyla da pekiştirmiş oldu.

Doğtaş Genel Müdürü İsmail Doğan; “Doğtaş Ailesi olarak iş dünyasının en itibarlı yayınlarından biri olan Capital dergisinin araştırmasında sektörümüzün “En Beğenilen Şirket”i seçilmekten dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Her geçen yıl büyüyen, güçlenen, yenilikleri ile dikkat çeken Doğtaş olarak bu sonuç, çalışmalarımız ve başarımızın da bir göstergesidir. Bu motivasyon ve enerjiyle Türk mobilya sektörünü daha da yukarılara çekecek çalışmalarımıza ve aynı kalitede ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İş dünyasının takip ettiği saygın iş ve ekonomi dergisi Capital’in anketini yaklaşık 1600 yönetici yanıtladı. Ataştırma çerçevesinde, şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi ve şeffaflık, yenilikçilik ve finansal sağlamlık, çalışan memnuniyeti gibi kriterler ele alınarak Türkiye’nin ve sektörünün en beğenilen şirketleri seçildi.

Sektörler:
Sayfa URL'si: