Adres: DiaSA Genel Müdürlük ve Merkez Büyükdere Cad Noramin İş Merkezi Kat:4 Büro 414 Maslak 34398 İstanbul-Türkiye

Telefon: 0212 329 38 00 / 329 39 00 (pbx)

Fax: 0212 329 38 00

Yetkili Kişi: DiaSA

Web: www.diasa.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler

DiaSA’da Ekim ayı = Fırsat yağmuru

Tarih: 01.10.2009
“Her gün halk günü – her gün uygun fiyat” politikasıyla hizmet veren indirim marketi DiaSA, bir ilke imza atarak fırsat kampanyalarında çığır açıyor. DiaSA, Ekim ayı boyunca sürecek kampanyası ile tüketicileri farklı sürprizlerle karşılıyor.

Dia markalı 800 çeşit ürünü fabrikadan halka aracısız ulaştıran DiaSA’nın Ekim takvimini, Sağlıklı Pazartesi, Süper Salı, Bedavalı Çarşamba, Hediyeli Perşembe ve Taptaze Haftasonu oluşturuyor. Haftanın her günü birbirinden cazip fırsatı tüketiciyle buluşturacak olan DiaSA, indirimlerle Ekim takvimini renklendirecek.

Ekim ayı boyunca haftaya “Sağlıklı Pazartesi” sloganıyla başlayacak olan DiaSA, bitki çayları, zeytinyağı, diş macunu gibi sağlıklı ürünlerde özel indirimler uygulayacak. “Süper Salı”larda tüketicileri şok fiyatlarla şaşırtacak olan DiaSA, “Bedavalı Çarşamba” ile 3 al 2 öde, 1 alana 1 bedava gibi gülümseten kampanyalara imza atacak. Haftanın her günü belirli konseptteki ürünlerde cazip alternatifler sunacak olan DiaSA, “Hediyeli Perşembe”lerde ise seçili ürünlerin yanında bedava ürün promosyonu yapacak. Cuma’dan Pazar’a tüketicileri “Taptaze Haftasonu” ile karşılayacak olan DiaSA’da, bu günlerde meyve, sebze, tavuk, yumurta ve yoğurt özel indirimlerle satışa sunulacak.

Sayfa URL'si: