Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Derimod dan Anneler Günü ne Özel Yüzde 40 İndirim - Basın Bülteni
Ekli Görseller & Dökümanlar

Derimod dan Anneler Günü ne Özel Yüzde 40 İndirim

Tarih: 05.05.2011
Derimod’da Anneler Günü 1 gün değil tam 5 gün...

Yeni koleksiyonu ile 2011 ilkbahar yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Derimod, birbirinden şık ayakkabı tasarımlarıyla “Anneler Günü”ne özel hediye alternatifleri sunuyor. Yeni sezon koleksiyonunda yer alan rengarenk espadriller, sabolar, babetler ve sandaletler Anneler Günü’ne özel yüzde 40 indirim fırsatı ile Derimod mağazalarında…


Günün trendlerini yansıtan geniş koleksiyonu ile dikkat çeken Derimod, “Anneler Günü”ne özel hazırladığı kampanyada yeni sezon ayakkabı koleksiyonunun tamamında yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor. 4 - 8 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak “Anneler Günü” özel indirimi ile Derimod, şıklığından ödün vermeyen annelere özel birer hediye alternatifi yaratırken, annelerini şımartmak isteyen müşterilerine birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Derimod’un yeni sezon koleksiyonunda geçmişten günümüze hızlı bir dönüş yapan espadriller ve sabolar bu yaz annelere hem şık hem de rahat bir yaz müjdeliyor. Derimod koleksiyonunda yer alan ve asla modası geçmeyen, rahatlığın vazgeçilmezi babetler ve şık sandaletler ise bu sezon canlı renkleri ve farklı tasarımları seven anneler için ile ideal birer hediye alternatifi oluşturuyor. Yüksek topuktan taviz vermeyen anneler için ise platform stillettolar, bantlı modeller ve dolgu topuklar şık ve zarif bir armağan seçeneği oluşturuyor. Derimod, farklı tarzlara uygun koleksiyonunu “Anneler Günü” özel kampanyasının yanı sıra uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerine sunuyor.

Sayfa URL'si: