Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
DenizBank’tan işletmeler için Ramazan Kampanyası - Basın Bülteni

Adres: DenizBank Genel Müdürlük Büyükdere Cad 106-108 34394 Esentepe Şişli İstanbul Türkiye

Telefon: 0212 336 42 51 -(0212) 355 0800

Fax: 0212 336 42 51

Yetkili Kişi: DenizBank - Tülay Karamanlıoğlu

Web: www.denizbank.com

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı DenizBank ile El Ele
DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş: “2011 yılının ilk üç ayında net kârımızı 203 milyon TL olarak gerçekleştirdik“
DenizBank 500 milyon TL tutarında bono ihraç ediyor
DenizBank’tan enerji ve tarım sektörüne 300 milyon euro’luk kredi
DenizBank’ın yeni fonu metalden kazandıracak
“Bordosu mavisi, Bonus’un harbisi” ile Hem Taraftar Hem de Trabzonspor Kazanacak
AB’den tarım ve kırsal kalkınma için hibe alanlara DenizBank desteği
Esnaf dostu DenizBank, Akıllı Kart projesini İSTESOB işbirliği ile hayata geçiriyor
Deniz’den Bayrama Özel Eli Öpülecek Kredi!
DenizBank’ın 2010 yılı ilk yarı finansal verileri açıklandı
DenizBank Cebimde Kredi faizleri Şok İndirim Kampanyası ile %0.99’a düştü!
DenizBank’tan “Emlak Ofisleri ve Taşıt Bayileri Çalışanlarına Özel Bankacılık Paketi”
DenizBank - Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası İşbirliği ile Şirket ve Konutlara 20 Milyon Dolarlık Finansman Paketi
Deniz otobüsü ile seyahatin en ucuz yolu Sea&Miles
BES’in Yeni Aktörü Deniz’den: DenizEmeklilik
DenizBank’tan doğa dostu kampanya...
DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliği ile İşletme Kart’tan Akaryakıta 2 taksit
DenizBank’tan Konut Kredisi Alana Yeni Yıl Hediyesi Lcd Tv!
DenizBank Türkiye’nin Hatıra Defteri’ni araladı…
DenizBank İnternet Şubesi BMW kazandırdı
DenizBank’ın ilk BMW talihlisi belli oldu
DenizBank Rus Rublesi efektif kabulüne başladı
Deniz Emeklilik ve Hayat A.Ş. “Emeklilik“ branşında faaliyet ruhsatını aldı
DenizBank İnternet şubesi kazandırıyor
DenizBank’ın perakende bankacılığı Barbaros Karakışla’ya emanet
DenizBank’tan Fenerbahçelilere özel kredi kartı

DenizBank’tan işletmeler için Ramazan Kampanyası

Tarih: 26.07.2010

Ramazan ayına özel olarak işletmelere yönelik yeni bir kampanyaya imza atan DenizBank, Eylül sonuna kadar özel faiz oranlarının bulunduğu kredi imkanını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya kadar vade seçenekleriyle sunuyor. Ayrıca İşletme Kart’ın faiz oranı da yine Ramazan ayına özel olarak Ağustos sonuna kadar % 1.25’e indirildi. Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, Ramazan ayına özel olarak işletmeler için yeni bir kampanyaya imza atıyor. DenizBank’ın Ramazan Kampanyası’nda işletmelerin artan finansman ihtiyaçlarına yönelik avantajlı kredi fiyatlaması uygulanıyor.

İşletme Bankacılığı ciro kriterlerine uyan tüm DenizBank müşterileri bu kredi ürününden faydalanabiliyor. DenizBank ayrıca İşletme Kart’ın faiz oranını da yine Ramazan ayına özel olarak Ağustos sonuna kadar % 1.25’e indirdi. “İşletmelerimizin daha çok büyümesini istiyoruz” DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, düzenledikleri Ramazan Kampanyası ve İşletme Kart’ın yeni faiz oranının, şirketlerin büyümesine önemli katkı yapacağını söyledi. Sun, “Ramazan için işletmelerimizin yüzünü güldürecek önemli bir kampanyaya imza atıyoruz. Ramazan Kredisi’ni avantajlı faiz oranlarıyla işletmelerimize sunuyoruz. Ayrıca İşletme Kart’ın da faiz oranını Ramazan’a özel olarak indirdik. İşletmelerimizin bu yeni olanaklarımızdan yararlanıp daha çok büyümelerini istiyoruz” dedi. Kampanyanın getirdiği avantajlar Ramazan Kampanyası ile işletmelere 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya kadar vade imkanı sunulurken, Ramazan boyunca kredi limitlerinin %10’u tutarında ilave Kurtaran Hesap limiti işletmelerin otomatik olarak hesaplarına ekleniyor.

İşletmeler böylece hesaplarında yeterli bakiye olmasa da çek/senet, fatura ve diğer kısa vadeli ödemelerini Kurtaran Hesap ile yapabiliyorlar. DenizBank’ın kampanya kapsamında sunduğu Ramazan Kredisi’de işletmeler %1,10 dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor. İşletme Kart’ın faizi de indi! İki yıl önce tanıtımını yaptığı, işletmelere birçok avantaj sağlayan “İşletme Kart” ile dünyada bir ilke imza atan DenizBank, işletmeler yönelik bir kolaylık daha sunuyor. DenizBank, İşletme Kart’ın faiz oranını yine Ramazan ayına özel olarak Ağustos sonuna kadar % 1.25’e indirdi. Sadece KOBİ’lere özel olarak tasarlanan “İşletme Kart” ile DenizBank dört farklı kredi seçeneğini tek bir kart ile birçok bankacılık kanalından, 7/24 olarak müşterilerine sunuyor.

İşletmelerin maliyetlerini ve zamanlarını yönetmeleri açısından etkin bir çözüm olarak hayata geçirilen ‘İşletme Kart’, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Kurtaran Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Busines Card ürünlerini tek bir kartta toplanmasına olanak tanıyor. DenizBank ‘İşletme Kart’ sahipleri;
  • Tüm DenizBank Şubelerinden, ATM’lerinden ve Açıkdeniz’den (internet bankacılığı) taksitli ticari kredi kullanabilir, alternatifler doğrultusunda nakit akışlarına uygun geri ödeme seçeneklerinden ve 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilirler.
  • Kısa vadeli nakit ihtiyaçları için tüm DenizBank şubelerinden ve ATM’lerinden Kurtaran Hesaplarını kullanarak nakit çekebilir, hatta çek, fatura ve otomatik ödemelerini yapabilirler.
  • Şirket kredi kartı özelliği ile işletme sahibi ve çalışanları, yurtiçi ve yurt dışında işletmeleri adına yapacakları tüm harcamalarda DenizBank İşletme Kart’ından faydalanabilirler.


Sayfa URL'si: