Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Danca Türkiye’den Her eve Uygun 36 Parçalık Puzzle - Basın Bülteni

Adres: Ankara Yolu 14.km 16450 Kestel BURSA - Türkiye

Telefon: 0224 372 04 26

Fax: 0224 372 04 30

Yetkili Kişi: Danca Mobilya

Web: www.danca.nl

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Danca Türkiye’den Her eve Uygun 36 Parçalık Puzzle

Tarih: 11.08.2012
Danca Türkiye, türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun dev bir yaşam ünitesi olan Modulex oturma grubu ile kullanıcılarına 36 farklı parçayı değişik formda kullanarak kendi yaşam alanlarını tasarlama imkânı sunuyor.

Türkiye-Hollanda ortaklığında kurulan ve Bursa’da üretim yapan Danca Türkiye, Modulex yaşam ünitesiyle sonsuz kombinasyon kolaylığı sağlıyor. Türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun dev bir yaşam ünitesi olan Modulex, adını ‘module’ ve ‘extension’ kelimelerinin birleşiminden alıyor.

Kullanıcıların 36 parçayı değişik formlarda kombinleyerek, yaşam alanlarına uygun sınırsız oturma grupları tasarlayabileceği Modulex, kanepe, koltuk, puf ve şezlongdan oluşuyor. Bu yaratıcı ürünün “alçak kol - alçak sırt”, “yüksek kol - yüksek sırt” ve “alçak kol - yüksek sırt” olmak üzere 6 ana ürün seçeneği bulunuyor. Parlak metal ayakları bulunan standart Modulex ürünlerini ise ahşap ayaklarla renklendirmek mümkün.

36 PARÇALIK PUZZLE

Tüketicilerin 36 parçalık puzzle içerisinden beğenisine uygun olan parçaları seçerek kendi oturma grubunu oluşturabileceği Modulex, her kullanıcıya kendi mekân ölçüleri, beğenisi, koşulları ve yaratıcılığı doğrultusunda sonsuz kullanım imkânı sunuyor. Modulex’in yalın ve basit ana ürünlerini, dilediğiniz kol ve sırt ölçülerinde kullanarak ergonomik, esnek ve değişken kombinasyonlar oluşturabilir, renkli ve esprili temel modülleri yaratıcılığınızla birleştirerek hem kişilikli hem de trendy sonsuz yaşam ünitesi oluşturabilirsiniz.

Sektörler:
Sayfa URL'si: