Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Damat Tween ADV’den Görkemli Defile - Basın Bülteni

Damat Tween ADV’den Görkemli Defile

Tarih: 08.12.2009
İlk Siz Görün İstedik…

Dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttıran ORKA Group uluslar arası markaları Damat Tween ADV, Swissotel Grand Efes’te düzenlediği muhteşem defile ile moda rüzgarı estirdi…

Gerçekleştirdiği ses getiren defilelerle erkek modasında her zaman ilkleri sunan Damat Tween ADV, pek çok ünlü mankenin sunumu ile önümüzdeki sezonun ürünlerini muhteşem bir şovla tanıttı. Tüm Dünya dev moda markaları ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen defilede İlkbahar Yaz 2010 Erkek koleksiyonunu sergileyen Damat Tween ADV, İzmirli moda severlere ilklerle dolu unutulmaz bir gece yaşattı.

Swissotel Grand Efes’in sponsorluğu ile düzenlenen bu görkemli defile, İzmir’in önde gelen isimleri, İzmir’li moda severlerin katılımı ile 3 Aralık Perşembe gecesi gerçekleşti.

ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, ORKA Group ve Swissotel Grand Efes Yönetim kadrosunun ev sahipliğini yaptığı defilede, mekan adeta yeniden tasarlanarak Damat Tween ADV’ye özel çarpıcı bir atmosfer yaratıldı.

ORKA Group Yaratıcı Direktörü Güneş Güner Işık ve dünyanın önde gelen stylisti Alessandro Ferrari’nin danışmanlığında kurgulanan Damat Tween ADV ‘Retro Marin’ konseptli defilede, Avrupa sahillerinin 70’li yıllardaki özgür ruhu podyuma taşındı. Gökkuşağı renkleriyle açılış yapan defileyi, marin ve klasik temaları takip ederken, final Ceremony koleksiyonuyla yapıldı.

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir.

Markaların özgün ve öncü ruhundan ilham alınarak tasarlanan özel podyum ve Öner Evez’in çarpıcı koreografisi ile sergilenen Damat Tween ADV İlkbahar Yaz 2010 Erkek koleksiyonu davetlileri adeta büyüledi. Bu görkemli defile için İzmir’e özel olarak gelen, pek çok ünlü markanın da defilesinde podyuma çıkan toplam 22 Yabancı ve Türk erkek manken yer aldı.

Dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttıran ORKA Group uluslararası markaları Damat Tween ADV, son 3 sezondur tüm dünya moda devleri ile eşzamanlı olarak defileler gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da düzenlenen ve pek çok seçkin davetlinin katılımı ile muhteşem bir şova dönüşen organizasyon şimdi İzmirli moda severlerle paylaşıldı. Uzun yıllardır İzmir’li moda severlerin en çok tercih ettiği erkek hazır giyim markalarının başında yer alan Damat Tween ADV, bu özel geceyi adeta İzmir’lilere teşekkür anlamında gerçekleştirdi. Defile ardından bir açıklama yapan ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “Bu gece böyle bir organizasyonla İzmir’de bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmir, özellikle markalarımız adına en çok yatırım yaptığımız şehirlerin başında yer alıyor. İzmirli dostlarımızın markalarımıza uzun yıllardır gösterdikleri ilgi ve beğenileri de bu güzel şehirde yeniliklerimizi paylaşmamıza ve yeni yatırımlar gerçekleştirmemize etken oluyor. ORKA Group olarak İzmir’de 6 farklı noktadayız ve büyüme sürecimizi bu özel şehirde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Damat Tween ADV İlkbahar Yaz 2010 Erkek defilesinin ardından başlayan after partide , ünlü DJ Ece Toprak davetlilere unutulmayacak bir gece yaşattı.

Damat Tween ADV İlkbahar Yaz 2010 Erkek Koleksiyonu;

'Easy Chic (Rahat Şıklık)' temasını taşıyan ADV İlkbahar Yaz koleksiyonu, 70'li yılların Avrupa sahillerinin esintisini taşıyor. Şık ancak rahat giyimi önemseyen, dinamik ve genç görünmeyi esas alan, 2010 İlkbahar Yaz ADV koleksiyonunun anahtar ürünleri, Marin temalı ceketler. İlik düğme detaylarına kadar özel tasarlanan renkli ADV gömlekler, doğal tonlardaki gri ve taş renkli pamuk ve keten pantolonlarla kombinleniyor.Yaz aylarının vazgeçilmez davetleri için 2010 İlkbahar Yaz Damat koleksiyonu, birbirinden farklı smokin ve takım elbise alternatifleri sunuyor. Gümüş ve kömür renklerin yanı sıra, siyah ve beyazın vazgeçilmez olduğu Ceremony koleksiyonu, ilginç aksesuarlarla süslenmiş fular ve yeleklerin, yanı sıra renkli ipek papyonlar dikkat çekiyor.

Damat Tween ADV İlkbahar Yaz 2010 Defile;

Koreografi: Öner Evez


Manken Kadrosu;

MANKENLER:


* EGEMEN BIBIKA
* UMUT SEZENOL
* ALPER ASLANOĞLU
* METE MERAL
* TUFAN PEHLİVAN
* HALİL İBRAHİM
* ÜNAL BOZAHMETOĞLU
* EDWIN
* PAULO
* CAN DEMIROZ
* İBRAHİM ASLAN
* CİHAN TÜKEL
* ONUR TÜTÜNCÜ
* BARIŞ ÖZGÜN
* SERHAT SERDUMAN
* ONUR BÜYÜKUNCU
* ERDAL CIVA
* NEJAT ÇETİN
* YİĞİT EZİK
* SERDAR SERT
* FERHAT ÖZYURT
* UĞUR ERGÜVENÇ

Detaylı bilgi;
Pelin Atay Kuran
ORKA Group
Kurumsal İletişimden Sorumlu
Genel Müdür Yrd.
0212 314 23 23-654

Etiketler: dünya , moda , damat tween , mekan , koleksiyon
Sayfa URL'si: