Telefon: 0252 441 20 00

Yetkili Kişi: D Hotel Maris

Web: www.dhotel.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

D Hotel Maris Adrenalin Dolu Tatil Keyfi

Tarih: 06.08.2012
Dünyanın en güzel koylarından Datça Yarımadası’nda çam ormanları, volkanik dağlar ve doğal plajlar ile çevrili muhteşem konuma sahip D-Hotel Maris, özel koyları, su sporları aktiviteleriyle spor tutkunu yerli ve yabancı seçkin konukların vazgeçilmez adresi.

Ege ve Akdeniz’in birleştiği büyüleyici Datça Yarımadası Hisarönü koyunda bulunan D-Hotel Maris, Doğu’nun egzotik unsurlarını Batı’nın modernliği ile minimalist platformda birleştiriyor. Gerek iç gerekse dış tasarımıyla benzersiz bir çehre kazanan D-Hotel Maris’in en büyük özelliği, mekanlarının çeşitliliği ve her köşesinde kendine has sunduğu farklı konsept ile kalitesini ortaya koyuyor olması. Büyük ölçekli bir butik otel olgusuyla her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek projelendirilmiş ve iç dekorasyonuyla da dikkat çeken D-Hotel Maris, mutlak misafir memnuniyeti için tüm servis noktalarında aynı üstün standartları korumayı hedefliyor. Dalaman Havaalanı’na bir buçuk saat uzaklıktaki D-Hotel Maris’e gitmek için özel şoförlü transfer hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel Su Sporları Yapma Ayrıcalığı

Tatilinde adrenalin ve spordan vazgeçemeyenler için D-Hotel Maris, bölgedeki en iyi su sporları alternatiflerini ve ekipmanlarını bünyesinde bulunduruyor. Sahip olduğu benzersiz lokasyon ile sakin hava gerektiren su kayağını yaparken diğer bir yanda rüzgar gerektiren sörf ya da yelkenin keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun süredir sörf ya da yelkenden uzak kaldıysanız, Uluslararası VDWS Sörf ve Yelken Okulu’ndan sertifikalı eğitmenler eşliğinde bilgilerinizi pekiştirebilir; henüz sörf ya da yelken sporu ile tanışmadıysanız tatiliniz süresince alacağınız üç günlük kurs ile uluslararası geçerliliği olan sertifikaya sahip olabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra sekiz yaş ve üzeri çocukların da katılabileceği program, çocuklara farklı bir deneyim yaşatırken, yeni bir spor dalını keşfetmenin heyecanı ile tatillerini daha da zevkli bir hale dönüştürüyor.

D-Hotel Maris’in sunduğu diğer su sporları alternatifleri: Ege ve Akdeniz’in kesiştiği benzersiz koylarda su altı dalışın keyfi de bambaşka... Profesyonel su sporları alternatiflerinin yanı sıra Merkezi Almanya’da bulunan Ever Court Tenis Okulu’nun sertifikalı eğitmenleri tarafından koordine edilen üç kortlu tenis merkezi; mini futbol, basketbol, plaj voleybolu D-Hotel Maris’te tatiliniz boyunca sizi şehir hayatının koşturmasından uzaklaştıracak spor alternatifleri arasında. Volkanik dağları, Akdeniz ve Ege Denizi’nin ışıltılarıyla adaların ve masmavi gökyüzünün büyüleyici etkisiyle gerek sunduğu yüksek teknoloji gerekse eğitmenleriyle dünya standartlarında hizmet veren klimalı kapalı spor salonu ile konuklarına farklı spor aktiviteleri yapma imkanı tanıyor.

• D-Hotel Maris, 8 yaş ve üzeri çocukları kabul edilebilmektedir.

• Otel, Uluslararası Havaalanı’na 130 km, Bodrum uluslararası Havaalanı’na 155 km ve Marmaris şehir merkezine 35 km uzaklıktadır.

• D-Hotel Maris’in tasarımı Singapur’lu Mimarlık firması SCDA ile Türk Mimarlık Firması MIDEK/MINGÜ tarafından gerçekleştirilmiştir.

Datça Yolu, Hisarönü Mevkii, Marmaris / Muğla Türkiye

Sayfa URL'si: