Yetkili Kişi: Cybex Pallas

Ekli Görseller & DökümanlarCybex Pallas Oto Koltukları” Çocuk Güvenliği Testlerinin Birincisi Oldu

Tarih: 22.12.2011

Karayolları Trafik Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme ile araçlarda; bebeklere ve çocuklara yönelik güvenlik koltuğu uygulaması; zorunlu hale getirildi

Trafik kazalarında hayat kurtarıcı rol oynayan oto koltuklarına yönelik yapılan güvenlik testlerinde; CYBEX en yüksek puanları alarak 1. oldu.

Bebeklerin ve çocukların güvenliği için tasarladığı ürünler ile tüm dünyada en çok tercih edilen marka olan Cybex; araç içi kullanımına yönelik olan oto koltukları ile güvenli ve rahat seyahat imkanı sunuyor. En yüksek standartlarda üretilen Cybex oto koltukları; yılda 200’den fazla çarpışma testinden geçiriliyor. Son dönemde dünyada yapılan güvenlik ve kullanıcı testlerinde en yüksek puanları alarak birinci olan Cybex; sayısız teknolojik yenilik ile gelişmelerine devam etmektedir.

Yeni doğmuş bebeklerden 12 yaş grubu çocuklarına kadar geniş bir hedef kitleye sahip olan Cybex; kapsamlı ürün yelpazesinde çocukların konforunu en üst seviyede sağlamakta; zararlı madde ve kimyasallardan uzak durarak yüksek kalite hammadde kullanmaktadır. Ayrıca Cybex oto koltuklarının kumaşları dayanıklılık, solmazlık, ısı değişimlerine uyum, kir tutmazlık vb. kriterlere uygun olarak seçilmektedir.

Son dönemde Cybex oto koltuklarının birincilik ödülü aldığı platformlar: Avrupa’nın en büyük otomotiv organizasyonu ADAC’ın düzenlediği güvenlik testleri; Bağımsız tüketici dernekleri lideri Stiftung Warentest güvenlik testleri; Dünyaca ünlü otomobil dergisi Auto Motor Sport güvenlik testleri.

Opera İstanbul Hakkında:

Opera İstanbul, dünyanın en gözde bebek markalarını, dünya ile aynı anda Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. Uluslararası üne sahip 20 markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Opera İstanbul, Türkiye çapındaki uzman bayi ağı ile Türk annelerine en iyiyi sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Opera’nın ürün gamı, bebek arabasından, oto koltuğuna, termometreden, oyuncağa, kangurudan, beslenme gereçlerine, ana kucağından, oyun parkına, çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Sektörler:
Sayfa URL'si: